Nick Diaz wyśmiewa zestawienie Silvy z Bonnarem

autor:
05 Październik 2012
0
Nick Diaz wyśmiewa zestawienie Silvy z Bonnarem

Zapewne pamiętacie chwilowe zamieszanie, kiedy Cesar Gracie publicznie ogłosił, że Nick Diaz chce walczyć z Andersonem Silvą. Tym razem zawodnik ze Stockton ma o wiele więcej do powiedzenia i są do głównie gorzkie słowa w kierunku organizatora walki Andersona Silvy ze Stephanem Bonnarem.

Ostatnie walki Nicka to pięcie się w górę po takich nazwiskach jak „Cyborg” Santos, Paul Daley, BJ Penn, czy ostatecznie Carlos Condit. W międzyczasie miało dojść do walki z Georgesem St. Pierre, a sam Kalifornijczyk rzucił wyzwanie samemu Andersonowi Silvie. Nick wielokrotnie podkreślał, że chce walczyć o pas, ponieważ posiadacze pasów są „obsypywani przez UFC pieniędzmi”.

W programie „MMA Uncensored Live” na antenie Spike TV, Diaz pokazał jak bardzo niezadowolony jest ze swojego zawieszenia i faktu, że UFC organizuje walki, w których o wiele lepiej sprawdziłby się on sam.

Gdybym powiedział żart w stylu „Z kim teraz zawalczy Anderson Silva? Ze mną czy Stephanem Bonnarem?”, byłby to naprawdę niezły powód do śmiechu. To jest żart. Ale to dzieje się naprawdę tutaj i teraz. Niech będzie. Ale gdybym to ja był Andersonem Silvą i byłbym na drodze wyjściowej z tego sportu w wieku 37 czy iluś tam lat, szukałbym jeszcze dosłownie kilku walk. Chciałbym wówczas wypełnić moje dziedzictwo, co jest niemożliwe w przypadku walki ze Stephanem Bonnarem. Patrzę na to w ten sposób.

Diaz wspomniał także o swoim procesie sądowym, w ramach którego walczy o uchylenie zawieszenia. Choć chce walczyć, nie wydaje się być szczególnie zaangażowany w jego szczegóły, pozwalając odpowiednim ludziom się tym zająć.

Nie jestem specjalnie na tym skupiony. Chcę teraz żyć jak normalna osoba. Walczyłem co trzy miesiące odkąd miałem 16 lat, z tego rodzaju zawieszeniem czy przerwą mogę po prostu spędzić spokojnie trochę czasu. Trochę mi odbija.

Jestem zawsze gotowy do walki. To cały ja. Startuję w triathlonach i pracuję nad sprawnością cały rok. Cały czas próbuję się udoskonalać, a wraz z wiekiem chcę poprawiać moją całościową fizyczność. Zawsze jestem gotów żeby zrobić coś wartego uwagi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o