Alistair Overeem vs. Antonio Silva możliwe na UFC 156

14 listopad 2012
2
Alistair Overeem vs. Antonio Silva możliwe na UFC 156

Wreszcie mamy jasność w kwestii, czy Alistair Overeem otrzyma natychmiastową szansę walki o pas wagi ciężkiej UFC. Odbywający właśnie końcowy okres zawieszenia w prawach fightera, Holender prawdopodobnie zmierzy się z popularnym Antonio „Big Foot” Silva.

Nic nie jest jeszcze do końca przesądzone, bowiem Overeem musi najpierw odzyskać licencję. Przewodniczący Komisji Stanowej – Keith Keizer, nie widzi jednak problemu, ale zapewnia, że nie Holender nie będzie traktowany ulgowo a ten wielokrotnie próbował lobbować w ostatnich miesiącach swoje pojedynki.

27-go grudnia Alistair będzie traktowany jak każdy inny zawodnik. Może swobodnie ubiegać się o swoją licencję. Komisja nie przyzna mu jej jednak natychmiast. Najpierw musi się przed nią stawić.
Decyzja komisji może jednak pójść w dowolnym kierunku. Mogą powiedzieć „tak”, mogą powiedzieć „nie”, mogą również powiedzieć „tak, ale pod pewnymi warunkami”. Wszystko będzie wkrótce jasne, ale nic nie może się wydarzyć do momentu w którym odzyska licencję.

Overeem ostatni raz walczył w oktagonie, w grudniu 2011-go roku, pokonując Brocka Lesnara przez spektakularne TKO. Od tego momentu w jego życiu zawodowym jest sporo zawirowań, na szczęście – jak twierdzi zawodnik – udało mu się idealnie oddzielić tę część życia od treningów. Brazylijczyk swój ostatni pojedynek także zakończył przez TKO, pokonując Travisa Browna w październiku tego roku. Do pojedynku miałoby dojść na UFC 156, które odbędzie się w Las Vegas już 2-go lutego.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dsa
dsa
9 lat temu

Silva moze upartywać jeszcze szanse w kondycji – Overeem jest niezly kondycyjnie( tym bardziej patrzac na jego muskulature), ale Silva jest naturalnie silny i przychodzi mu to bardziej swobodnie. W kazdym razie konkretna walka i rozpiska;)

Halucynogen@gmail.com
Halucynogen@gmail.com
9 lat temu

Nie sadze aby Silvie udalo sie sprowadzic Aliego, a tylko w g’n’p lub poddaniu upatruje jakiekolwiek szanse dla big foota. Alister by KO/TKO 1 lub 2 runda.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x