Bisping ocenia umiejętności potencjalnych rywali

autor:
02 Listopad 2012
0
Bisping ocenia umiejętności potencjalnych rywali

Michael Bisping dość śmiało wypowiedział się na temat wszystkich potencjalnych zestawień, które proponują mu fani. O tym, jak w wywiadzie dla ESPN ocenia umiejętności i serce do walki Vitora Belforta, Chrisa Weidmana i Tima Boetscha, dowiecie się w środku posta.

Choć Dana White nie potwierdził zestawienia Bisping vs. Belfort, nie pokusił się także o to, by temu zaprzeczyć. „Hrabia” ma tutaj parę słów do powiedzenia na temat Brazyliczyka.

Słyszałem tę plotkę, ale nic więcej ponadto. Jeśli walka miałaby się wydarzyć, byłbym zdecydowanie na tak. Mam mnóstwo szacunku do Vitora, to twardy zawodnik. Chcę walczyć o tytuł i mieć najlepsze walki z możliwych, a Vitor jest jedną z takich walk. Bazując na tym, jeśli UFC przyjdzie do mnie z ofertą walki z Vitorem, będę więcej niż chętny, by ją stoczyć. Będę wyglądał tego wyzwania.

Innym możliwym zestawieniem dla Anglika jest zwycięzca walki Weidman vs. Boetsch. Bisping wypowiada się na temat obydwu.

Dla mnie to bardzo dobre zestawienia. Stójka Weidmana jest bardzo, bardzo uboga, nie jest ani trochę dobra. To bardzo dobry zapaśnik, bardzo dobry grappler, ale idzie mi dobrze z tego typu zawodnikami. Trzymałbym się stójki i znokautował go. Boetscha nie oceniam w ogóle. To po prostu twardy skurczybyk, ale walczyłbym z nim swoją walkę bez chwili przerwy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o