Cris „Cyborg” Santos nie może zejść do kat. 135 funtów… jeżeli chce w przyszłości urodzić dziecko

14 Listopad 2012
2
Cris „Cyborg” Santos nie może zejść do kat. 135 funtów… jeżeli chce w przyszłości urodzić dziecko

Jest dobra i zła wiadomość w sprawie najbardziej oczekiwanego pojedynku kobiet, choć i te zależą od punktu widzenia danego lekarza. Cris Cyborg faktycznie mogłaby zejść kategorię wagową niżej, żeby wreszcie wyjaśnić sobie zaległą różnicę zdań z Rondą Rousey, ale – jak zapewnia lekarz Brazylijki – może to w przyszłości zaważyć na tym, czy będzie w stanie zostać mamą.

Wciąż bezdzietna, aktualnie 27-letnia Cristiane Santos, ostatnio również rozwiedziona oraz zawieszona w prawach fighterskich, aktualnie jest w jednym z najcięższych okresów swojego życia. Powoli jednak wychodzi na prostą i już wkrótce los może się dla niej odmienić o 180 stopni. Choć wciąż niejasne jest gdzie i kiedy będzie walczyła ponownie, to ostatnie ruchy w UFC pokazują, że dywizja kobieca może przeżyć wkrótce prawdziwy rozkwit.

Żeby jednak dopomóc szczęściu, Cyborg będzie prawdopodobnie zmuszona zejść wagę niżej, bo największa organizacja niemal na pewno nie znajdzie dla niej odpowiednich przeciwniczek w tej kategorii. Ta jednak zapiera się jak może, że przy jej budowie, takie „ścinanie” będzie dla niej „niemożliwe bez ucięcia ręki lub nogi”. Przyparta do muru postanowiła jednak zasięgnąć opinii lekarza, jednak ten nie miał dla niej dobrych wieści.

Kardiolog Cris orzekł, że owszem, może zejść do tej wagi, ale nie będzie to w pełni bezpieczne dla jej zdrowia. Co więcej, może to mieć późniejsze konsekwencje przy próbie urodzenia dziecka. Chodząca na co dzień w okolicach 160 funtów, Brazylijka nie powinna więc, wg swojego lekarza, próbować zrzucać 25 funtów, bo reakcja jej organizmu może być niebezpieczna dla zdrowia.

To nie koniec, bowiem po tych rewelacjach, natychmiast wypowiedział się menedżer Rondy Rusey:

Jeżeli zapytasz pięciu różnych lekarzy, otrzymacie pięć różnych opinii. Gwarantuję Wam, że znajdzie się lekarz, który powie, że ścinanie wagi będzie możliwe bez problemu. Wszystko zależy od tego, po czyjej stronie pracują. To jej lekarz (Cristiane). Jeżeli pójdziecie przed sąd, mogę znaleźć profesjonalnego świadka, który sprawie, że będziecie wyglądali na niewinnego lub na winnego.

KSW… tfu, UFC make it happen!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wujek Ciasto Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wujek Ciasto
Gość
Wujek Ciasto
Offline

Pewnie ma gestszy zarost rano od mojego a lechtaczke wielka jak penis.

Wujek Ciasto
Gość
Wujek Ciasto
Offline

Mnie ta laska po prostu odrzuca i powinna dostac dozywotnia dyskwalifikacje!!!
Jak zacznie wygladac jak kobieta niech sie bije z kobietami,teraz wyglada jak koles na konskich dawkach anaboli!!!