Damian Janikowski trenuje z Mamedem Chalidowem i Aslambkiem Saidovem

09 Listopad 2012
Damian Janikowski trenuje z Mamedem Chalidowem i Aslambkiem Saidovem


foto: natemat.pl

Ostatnie dni to dość intensywny trening dla Mameda Chalidowa i Aslambka Saidova, którzy 1-go grudnia stoczą bardzo ważne pojedynki. Obaj zawodnicy w ukryciu przed obiektywami kamer, przybyli do Wrocławia, gdzie trenowali w miejscowych gymach: Rio Grappling Club, Puncher Wrocław i Maximus Wrocław. Wraz z nimi trenował Damian Janikowski, olimpijski medalista w zapasach. Damian nie tylko ćwiczył u boku obu zawodników Arrachionu, ale miał swój bezpośredni udział podczas tłumaczenia niektórych szczegółów z dziedziny zapasów.

Relacje z tego wydarzenia zamieścił portal natemat.pl:

Większość z Was pewnie myśli, że to ja uczyłem się od mistrza MMA? Otóż nie. Mamed trenował razem ze wszystkimi zawodnikami. Ja natomiast prowadziłem pierwszą część zajęć. Byłem odpowiedzialny za organizację rozgrzewki i prezentację technik zapaśniczych. Zademonstrowałem chłopakom jeden z typów obalenia oraz rzut przez biodro. W drugiej części treningu odbyliśmy kilka sparingów koncentrując się na walce w parterze.

Fajnie było spotkać się z zawodnikiem tej klasy i chwilę porozmawiać. Mamed gratulował mi medalu na Igrzyskach Olimpijskich i chwalił moje umiejętności zapaśnicze. Po takich słowach mam jeszcze większą motywację do osiągania dalszych sukcesów.

Już za około 20 dni obszerne wywiady z Mamedem Chalidowem, Aslambkiem Saidowem oraz pozostałymi zawodnikami 21-szej karty KSW. Bądźcie czujni.

Komentarze

 • MAKI

  Będziemy czujni

 • kerim85

  Mamed w Ufc , Strikeforce sie rozpada

 • eeeehe

  Puncher nie Punczer!

 • Maniek

  Mamed w Ufc? Daj spokój!
  chyba na widowni,.

 • kerim85

  przegra 1,2 walki i wroci do cyrku

 • Blade

  Mamed zostanie w KSW 🙁