Jay Silva jest podekscytowany nowym kontraktem z… Maximum Fighting Championship

30 Listopad 2012
Jay Silva jest podekscytowany nowym kontraktem z… Maximum Fighting Championship

Najwyraźniej relacje pomiędzy Jayem Silvą a KSW uległy nagłemu pogorszeniu, po tym jak zawodnik przekazał organizatorom wiadomość, że nie przyleci do Polski. Powód całkiem prozaiczny, bowiem Jay nie zdążył wyrobić potrzebnych mu pozwoleń na przylot na terytorium Unii Europejskiej. Wszystko w dość niemiłych okolicznościach, bo opatrzone wielokrotnym komentarzem fightera, który winił wszystkich poza sobą.

I tak, gdy emocje jeszcze do końca nie opadły po tej zaskakującej zmianie na ostatnią chwilę, Jay promienieje z radości, bowiem właśnie podpisał intratny nowy kontrakt z kanadyjską organizacją MFC.

To co mówią, jest prawdą… Kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się inne. Jestem bardzo podekscytowany i wdzięczny, że mogę ogłosić nowe partnerstwo z Maximum Fighting Championship. Dzisiaj, podpisałem kontrakt na kilka walk w 2013 roku! Mój debiut będzie 15-go lutego i wkrótce podam Wam więcej informacji, jak tylko je dostanę. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia współpracy z rodziną MFC.

Rodzina KSW i fanów Federacji jest zawiedziona taką postawą i najwyraźniej taka postawa ma na celu coś zupełnie innego niż celebrowanie nowego kontraktu. Karawana na szczęście jedzie dalej. Już jutro KSW 21!

Komentarze

 • Pako

  dostanie w bedzki w kanadzie i bedzie szukal potem miejsca w KSW…menda

 • kl

  to juz wiadomo cemu odal walke horwichem.. w razie wtopy nowa wspolraca byla by pod znakiem zapytania

 • Niech idzie gdzie chce ,jesli naprawde nie dopilnowal wyjazdu do Polski to znaczy ,ze jest idiota,jesli zrobil to celowo to zaden z niego wojownik .

 • kl

  to zrobil celowo? sprawa z paszportem? nie bylo pewnie w ogole takiej opcji. pewnie bylo tak ze byl do podpisania kontrakt to go podpisal i zrezygnowal z ksw zeby sie uchronic przed ewentualna porazka i anulowaniem kontraktu

  a zeby nie bylo ze jest cipa to powiedzial ze problem z paszportem.. a teraz zostal i cipa i klamca 😉

 • asdasda

  w tamtej organizacji napewno nie bedzie mial lepiej.. ale powodzenia

 • MMA Fight Club

  Pizda z niego i tyle