Junior dos Santos podpisuje kontrakt z Nike!

autor:
13 Listopad 2012
Junior dos Santos podpisuje kontrakt z Nike!

Przed mistrzem wagi ciężkiej UFC, Juniorem dos Santosem, stoi nie lada wyzwanie, a mianowicie obrona pasa przeciw Cainowi Velasquezowi 29 grudnia w Las Vegas. Jak poinformował przed chwilą media zawodnik, wejdzie on do octagonu ubrany przez nowego sponsora, a mianowicie firmę Nike. Od razu zostało to potwierdzone przez sportowego giganta, który sponsoruje także klub Corinthians, związany dotychczas z „Cigano”.

Louis Alexander, przedstawiciel Nike na brazylijski rynek, tak określił początek współpracy z dos Santosem:

Junior Cigano to czołowy zawodnik i posiadać go w teamie Nike to wielki zaszczyt. Czołowy zawodnik nie jest nigdy zadowolony. Zawsze chce więcej: więcej zwycięstw, więcej tytułów, lepszych produktów. To jest moc, która porusza naszą markę.

W chwili obecnej nie są znane warunki kontraktu, ani to czy będzie on obejmował promocję poza Brazylią. Tym samym Junior dołączył do dwóch innych mistrzów UFC, Andersona Silvy i Jona Jonesa, którzy są sponsorowani przez amerykańskiego giganta. Prawdopodobnie nie będzie to jednak umowa na miarę tej Jona Jonesa, choć kilka obron pasa w najbardziej ekscytującej „zwykłych” fanów dywizji UFC może to zmienić.

Komentarze