Marcin Held chce rewanżu z Michaelem Chandlerem

15 Listopad 2012
1
Marcin Held chce rewanżu z Michaelem Chandlerem

W naszym wcześniejszym wywiadzie, Marcin Held zwrócił słuszną uwagę, aby nie ufać oficjalnym rekordom widniejącym w internecie. To właśnie wtedy, choć po ciężkiej walce, Marcin dał się zgubić niewiedzy i przegrał przez poddanie z obecnym mistrzem wagi lekkiej organizacji Bellator Fighting Championship – Michaelem Chandlerem.

Choć zawodnicy jak mantrę powtarzają, że skupiają się na najbliższym wyzwaniu, okazuje się, że pamiętna walka wciąż nie daje spać młodemu reprezentantowi Bastionu Tychy. Wywiad pochodzi z prestiżowego mmajunkie.com

Mam nadzieję, że Michael Chandler wciąż będzie dzierżył mistrzowski pas po tym turnieju, żebym mógł dostać rewanż w największej walce mojego życia. Wiem, że jestem teraz na niego gotowy.

To właśnie podczas swojej pierwszej walki w Bellatorze Marcin uległ przekonaniu, że Chandler jest nieznanym, początkującym fighterem, by później okazało się, że to przyszły mistrz BFC.

Moja przegrana z Chandlerem, była moim pierwszym występem w Bellatorze i wówczas zjadły mnie nerwy. Walka w Stanach Zjednoczonych, wyświetlana w telewizji, odegrały spory wpływ w tym pojedynku. Michael był po prostu lepszy niż ja tego wieczoru. Nie byłem na niego wtedy gotowy, teraz jestem.

Oczywiście nie zabrakło oceny czterokrotnie bardziej doświadczonego Richa Clementi z którym Tyszanin zmierzy się w najbliższy weekend.

Clementi to solidny zawodnik w każdym aspekcie walki i zawsze udaje mu się wyegzekwować wcześniej ustalony „game plan”. Nie wydaje mi się jednak, żeby był najgroźniejszym spośród tych zawodników z którymi już się zmierzyłem. Myślę, że to właśnie Michael Chandler nim był i wciąż nim jest.
Rich jednak pasuje mi jako przeciwnik, ponieważ jest wszechstronny. To będzie dobre doświadczenie dla mnie, spotkać się z nim w klatce. Jest dokładnie tym typem zawodnika z jakim powinienem się spotkać na tym etapie kariery.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
El Hombre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre
Offline