Mariusz Pudzianowski wchodzi w miejsce Marcina Najmana na gali MMC w Londynie!

27 Listopad 2012
Mariusz Pudzianowski wchodzi w miejsce Marcina Najmana na gali MMC w Londynie!

Najwyraźniej losy Marcina Najmana (0-3) i Mariusza Pudzianowskiego (5-2), są ze sobą wzajemnie powiązane, tak jak planety układu słonecznego. Organizatorzy gali MMC Fight Club, podali, że z ich rozpiski wypadł Marcin Najman a w jego miejsce wchodzi… Mariusz Pudzianowski.

Oficjalnym powodem tejże zmiany – wg organizatorów – są „trudności w komunikacji” z Marcinem Najmanem, jednocześnie nie zdradzając więcej szczegółów na ten temat.

„Z Marcinem nie doszliśmy ostatecznie do porozumienia. Zawodnik przyleciał na konferencję prasową, gdzie odebrał już nawet swoją zaliczkę.”

Jak się okazuje, włodarze od początku planowali wykorzystać, dobrze sprawdzoną w polskich realiach, formułę: freak fight + mocny fight, co w ostatecznym rozrachunku sprawia, że każdy dostaje kawałek czegoś, czego szuka. Na fight cardzie znalazł się więc nr 1 wagi ciężkiej – Damian Grabowski oraz wspomniany Marcin Najman.

Jeszcze na długo przed oficjalnym info, Najman miał walczyć z Przemkiem Saletą. Ten jednak odmówił walki, twierdząc, że może walczyć z każdym ale Marcinowi nie pomoże zarobić nawet złamanego grosza.

Po rozmowie ze współwłaścicielem organizacji – Panem Marcinem Wawrzynowskim, dowiedzieliśmy się, że na usunięcie „El Testosterone’a” z rozpiski, bardzo żywiołowo zareagowało otoczenie, tj. fani, sponsorzy i inne osoby, związane ze sceną MMA oraz galą MMC Fight Club. Jednocześnie zapewniono nas, że występ Pudziana jest już pewny.

„Mariusz jest już na 100 procent pewny u nas. Dzisiaj pojawi się oficjalna informacja na ten temat.”

Tak więc już 16-go grudnia w londyńskim O2 Indigo, Mariusz Pudzianowski po raz drugi w swojej karierze spróbuje sił poza granicami kraju. Jego przeciwnikiem pozostaje oryginalny oponent Najmana, strong man i debiutujący zawodnik MMA – Tyberiusz Kowalczyk.

Komentarze

 • Atis

  To nie prima aprilis???

 • F. Georgiew

  Ja na początku też tak myślałem, ale jutro już mają być oficjalne plakaty i cały ten stuff.

 • Atis

  To niezła zmiana zwłaszcza że Mariusz zawalczy za granicą. Nie spodziewałem się tego. Co do najmana to może poszło mu o limit wagowy którego Tyberiusz by po prostu nie zrobił. Była o tym mowa w materiale o przygotowaniach Tyberiusza. Jak dla mnie to zmiana na plus że najmana nie będzie na tej gali:) To czekam na kolejne info i oficjalny plakat.

 • siemiomysl

  Najlepsze będzie ja pudzilla becki zbierze .

 • Halucynogen

  Najman to zobaczyl treningi tyberiusza i sie zesral ze go zabije w ringu.

 • allah

  Walka będzie w formule MMA czy K1? Bo z tego co kojarzę miało chyba być w K1? :>

 • F. Georgiew

  MMA

 • Leszek

  Chcialbym zobaczyc Pudziana z Shihanem Vanderleiem Bazelakiem. To bylby ciekawy pojedynek. Osoba trenujaca od kilkunastu lat sporty walki(czarny pas karate, liczne tytuly w innych sw) utrzymujaca 130kg miesni vs celebryta byly strongman Mariusz Pudzianowski. Pudzian panicznie sie boi starcia z Vanderleiem bo wie ze nie ma szans. Jak widzielismy na pojedynku Shihana w Czestochowie porazka z Walusiem to byl czysty wypadek przy pracy i powinien dostac walke rewanzowa. Kamil jest gotowy na walke 3×5 minut + 3 minuty ewentualnej dogrywki

 • siemiomysl

  Leszek raczysz żartować .

 • Leszek… Bazelak mógłby zawalczyć z Pudzianem 2 lata temu po Kawaguczim, teraz Pudzian jest już za bardzo rozwiniety i Kamil nie miał by czego szukać , nawet pod względem kondycyjnym

 • lolo

  Kamil to jest gotowy, ale na pojscie do psychiatry (do psychologa za pozno).

  Co do Pudziana – dobry ruch z jego strony, bycmoze walka ze strongmanem da mu odpowiedz jakie postepy poczynil (strongman->mma) przez dotychczasowa kariere mma.

 • czytelnik

  Stay busy fight dla Pudziana. Tak też trzeba. Dobry ruch, więcej walk to większe obycie.

 • AdamX

  Zrobicie wywiad z Pudzianem? Kiedy ATT i czemu KSW zrobiło mu taką przerwę w występach?

 • Dolan

  Bazelak by dostał gorsze lanie od Pudziana niż dostał Bob Sapp

 • tomox

  w końcu jakiś przeciwnik dla Pudziana na którego wagę składają się głównie mięśnie, nie tłuszcz. a ja nadal czekam aż Mariusz pokaże w walce jakąś dźwignie lub duszenie 🙂

 • El Hombre

  Sam nie wiem co o tym myśleć…

 • MMA Fight Club

  Część wywiadu

  Czy dopuszczacie jeszcze możliwość współpracy lub organizacji walki Marcina Najmana na swojej kolejnej gali, czy też wasza współpraca została zakończona?

  Marcin Wawrzynowski: Nasza współpraca została definitywnie zakończona. My myśleliśmy, że Marcin jeszcze jest jeszcze jakąś gwiazdą. Jednak na słowo Marcin Najman nikt nie reaguje pozytywnie. Nie spotkałem się z taką osobą. Większość firm traktowała nas bardzo niepoważnie. Zacytuję słowa jednej z firm: „Jeśli Państwo mają takich zawodników jak Marcin Najman to musimy podziękować. My sponsorujemy sportowców.”

 • ad

  Leszek to chyba sam Kamil Bazelak, albo jakiś jego psychofan 😀 Badziewiaka to tylko do freaków np. z Wiśniewskim, bo Pudzian by go szybciutko zniszczył. A co do walki w Londynie – Pudzian by GnP 1 runda.

 • Yeri

  Hehh, a ja chciałem zobaczyć, co będzie wyrabiał tym razem Najman jak tego strasznego parteru nie będzie i jak tam się Tyber przygotował.
  A teraz to Pudzian szybko wygra w parterze, za późno dla Tybera się na MMA przestawiać.

 • El Hombre

  Pudzian (łapać, rzucać i liczyć cyferki) przez TKO w 1 rundzie.

 • Joe

  Zgadzam sie z niektórymi wypowiedziami ” Leszek ” to jakiś psychofan może i on jest odpowiedzialny za strone tego ” wielkiego zawodnika mma” takie komenty są tu nie na miejscu , wsadz se w dupe tego twojego bazelakai nie pokazuje sie juz na zadnym forum twoj Idol mial juz swoje 5 minut

 • tomox

  @El Hombe słuchało się szklanej szczęki show, co nie? 😀

 • El Hombre

  Zawsze słucham 🙂

 • Ewan

  Mam info z pewnego źródła, że za walkę Pudzian skasuje 2700 euro.

 • MAngu

  Myslalem ze jest tu mowa o wiekszej sumie 2700 euro wydaje mi sie ze troche mało 😉

 • AAA

  Pudzian jest łasy na kasę. Trochę to żałosne patrzeć jak Pudzian będzie się wyżywał na amatorze. Z Kowalczykiem to mógłby walczyć brat Pudziana, a nie on, przecież wynik i przebieg walki jest oczywisty. Pudzian rzuci go na glebę i zasypie uderzeniami, a sędzie przerwie walkę 1 runda max do 4 minuty.

 • Siemiomysl

  2700 pewne info ? Niechce się wierzyć że pudzian za tyle będzie walczył.Po odjęciu wszystkich kosztów na czysto może mu z 5000 tys zł zostanie.

 • mati85

  Pudzian za ostatnie walki otrzymywał 350 tys więc raczej kwota będzie zbliżona, mam znajomego który pracuje w firmie której był wizytówką na jakichś targach i za 1 dzień a raczej kilka godzin skasował 25 tysięcy. Fakt że jak przegra to całkowicie się skompromituje i chyba zakończy kariere.
  A Leszek to raczej pracownik Bazelaka, słodzi seriami tego typu komentarzy na różnych forach żeby było o nim głośno 🙂 Bazelak ma nawet swoich pracowników którzy piszą za niego komentarze bo nie wiem czy wiecie on kiedyś też o sobie pisał, np tutaj w tym filmie jest komentarz „Kamil tak trzymaj” który dodał ze swojego konta yt STRONGVAN, wywiad przeprowadzony przez jego pracownika i do tego o samym Kamilu 🙂 Nawet takiemu specjaliscie od PR zdarza się wpadka jak zapomni się przelogować na inne konto 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=DvAd8_RsWDM&lc=lpf2EEzQFLQZAbowLTgNIfP1p-stLKhxlAcwFbZisv0

 • czytelnik

  Mati85, jeśli to prawda to ten człowiek to taka gorsza wersja Najmana. Niektórzy potrafią upaść naprawdę nisko …