Miesha Tate drugą zawodniczką UFC w historii

autor:
10 Listopad 2012
Miesha Tate drugą zawodniczką UFC w historii

Cała sprawa z otworzeniem dywizji kobiet w UFC wyjaśnia się zupełnie nieoficjalnymi szlakami. Ronda Rousey sama przyznała, że nie ma pojęcia na jakich zasadach będzie częścią organizacji, a o kolejnej zawodniczce zakontraktowanej przez UFC dowiedzieliśmy się od niej samej na Twitterze. Miesha Tate, bo to o niej mowa, nie tylko dołączyła do największej federacji na świecie, ale też jest typowana na pierwszą przeciwniczkę Rondy w octagonie.

Oto wiadomość, którą napisała do fanów na Twitterze Tate:

Jestem tak nakręcona, że będę walczyła dla UFC. To było od dawna moim marzeniem! Wreszcie się ono spełniło 😀

Ostatni występ Mieshy przeciwko Julie Kedzie nie powalił na kolana, jednak Cristiane Santos jest wciąż zawieszona za używanie sterydów, a także wydaje się być zbyt mocno kojarzona z niedozwolonymi środkami, by to od niej rozpoczęła się historia kobiet w UFC. Nie zmienia to faktu, że część brazylijskich zawodników udzieliło jej za pomocą Twittera poparcia, między innymi Christiano Marcello ogłosił ją „przyszłą mistrzynią UFC”.

Dana White, póki co, powstrzymuje się od oficjalnych komentarzy. Na pewno temat ten zostanie poruszony w najbliższych wywiadach, których udzieli mediom.

Komentarze

 • dantev

  Czegoś brakuje w cytacie Franki

 • F. Georgiew

  Nie widzę?

 • Rodzynello

  Brałby 🙂

 • Anita

  Georgiew, robisz wywiady i piszesz komentarze „z klasą”. Lubię je czytać. Styl klarowny. Jest jasno, krótko i aktualnie. Bomba