Szymon Bońkowski o zawodnikach Arrachionu Olsztyn przed KSW 21 – wywiad

23 listopad 2012
5
Szymon Bońkowski o zawodnikach Arrachionu Olsztyn przed KSW 21 – wywiad

Z Szymonem Bońkowskim porozmawialiśmy przy okazji ubiegłotygodniowej gali w Kazimierzy Wielkiej, gdzie startowało dwóch reprezentantów Arrachionu Olsztyn. Z wywiadem czekaliśmy na odpowiedni moment, jednak niespodziewane zmiany na fight cardzie KSW 21, trochę zdezaktualizowały część w której pytamy o Mameda Chalidowa i jego przeciwnika.

Niemniej, spora część materiału opiera się także na pozostałych zawodnikach Arrachionu, tj. Paulina Bońkowska oraz Aslambek Saidov, gdzie każdy z nich, stoi przed bardzo ważnym pojedynkiem i dlatego w tej kwestii również zostało wiele powiedziane. Jeżeli śledzicie poczynania olsztyńskiej wylęgarni mistrzów, ten materiał jest z serii „Must See!”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
9 lat temu

Masz rację. Nie spisałem się jako odbiorca newsa za co kajam się publicznie 🙂 Zabrakło mi wyobraźni, może motywacji… Podszedłem do tego lamersko- odtworzyłem po prostu materiał i go oglądnąłem jednocześnie słuchając.
Zresztą nie ma co się nad tym rozwodzić. Ogólnie wywiad in plus żeby nie było. Pzdr!

PS
Oczywiście, że nieprawdą jest, że pytałeś trzy razy tak samo 😉

Daniel
Daniel
9 lat temu

Nołp. Ja usłyszałem tylko tyle, że nie powie z wiadomych względów(nie zaskoczyło mnie to w ogóle), no ale może ja się nie znam i nie potrafię wyłapywać niuansów…

Daniel
Daniel
9 lat temu

TD, pytanie trenera o taktykę na mające się odbyć walki swoich podopiecznych to nie jest dobry pomysł. A już pytanie o to trzy razy to trochę wtopa 😉

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x