Tips & Tricks: „Z Vahagnem Petrosyanem w podróży po narożnikach całego świata.”

06 Listopad 2012
Tips & Tricks: „Z Vahagnem Petrosyanem w podróży po narożnikach całego świata.”

Chcąc zaskakiwać siebie oraz naszych czytelników, cały czas poszukujemy nowych wyzwań. Jako aktywni obserwatorzy i uczestnicy polskiej sceny MMA, tym razem zacumowaliśmy nasz okręt MMAnews w Gnieźnie, gdzie mieszka jeden z niewielu profesjonalnych cutmanów w Polsce. Vahagn Petrosyan ma ormiańskie korzenie oraz terminarz przepełniony kolejnymi eventami, po których podróżuje już jako profesjonalista w swym zawodzie.

Na pewno pamiętacie nasz dość ogólnikowy wywiad z Jacobem „Stitchem” Duranem. Vahagn to jednak zupełnie inna historia, bo raz na zawsze rozwieje wszystkie mity krążące w świecie MMA i pokaże Wam jak po męsku podejść do krwi, opuchlizny, tudzież innych kontuzji. Na początku raz na dwa tygodnie będziemy wspólnie rozkładać na czynniki pierwsze elementarz cutmana, by płynnie przechodzić do kolejnych zagadnień. Dzięki temu wspólnie wejdziemy na wyższy poziom świadomości „kornerowania” i jeszcze niejeden kompan z sali treningowej Wam za to podziękuje.

Tym samym nasz dawno nie odkurzany dział Tips & Tricks uznajemy ponownie za otwarty i kontynuujemy to, za co dostawaliśmy od Was najwięcej „propsów”, czyli za nieszablonowe podejście do tematu. Do zobaczenia jutro!

Komentarze

 • domino

  Czy to jakaś rodzinka słynnego Giorgio (też ma ormiańskie korzenie)?
  Szkoda, że nikt nie napisał o jego kolejnym zwycięskim pasie organiacji Glory World Series.

 • Buba

  o lol, tego brakowalo w polskich mediach
  gratki panowie

 • Lobo206

  No…. I to bedzie lektura , gratuluje oryginalnego i przedewszystkim ciekawego pomyslu … Tymbardziej ze wiekszosci z nas przyda sie wiedza jak najszybciej zastopowac mega sliwe z rozcieciem hehe . Czekam na pierwszy wpis , pozdrawiam

 • F. Georgiew

  Warto dodać, że jeśli jakiś artykuł nie rozwieje wszystkich Waszych wątpliwości, możecie śmiało dopytywać i w następnych pojawią się odpowiedzi.

 • TD

  Pierwszy materiał będzie ogólnikowy, przedstawi sylwetkę, historię i powody dla których Vahagn robi to co robi. Później zaprezentujemy podział niemalże w punktach i będziemy mogli je po kolei realizować. Dopytywać na pewno będzie można i będziemy to ewentualnie zawierali w kolejnych częściach.