Vahagn Petrosyan zapowiada trzeci odcinek felietonu o „roli cutmana w MMA” – tejpowanie

28 listopad 2012
1
Vahagn Petrosyan zapowiada trzeci odcinek felietonu o „roli cutmana w MMA” – tejpowanie

Kiedy Vahagn Petrosyan wchodzi do szatni, aby przygotować do walki kolejnych zawodników, żarty się kończą. Milkną śmiechy a mina jakby bardziej skoncentrowana. Finałowe „tejpowanie” rąk i jazda!

Właśnie, ale jak tejpować efektownie i typowo pod MMA? O tym usłyszymy prosto z ust Vahagna Petrosyna, jednego z niewielu profesjonalnych cutmanów w Polsce, który na dodatek zgodził się podzielić z Wami swoją wiedzą.

W kolejnym odcinku chciałbym skupić się na bandażowaniu rąk zawodnika przed walką. Wiele osób chcąc pomóc swojemu zawodnikowi niestety nie robi tego poprawnie, a po kilku ostatnich galach na których byłem cutmanem, widać było duże zaangażowanie odnośnie bycia dobrym teamem. Instruktarz będzie prezentować się w formie ponumerowanych, dokładnych zdjęć od tego jak zacząć, jak ochronić stawy oraz jak skończyć tejpowanie. Tą samą wersję tejpowania wstawimy w formie wideo, abyście mogli porównać jedno z drugim oraz przeanalizować każdy ruch.

Bądź PRO i nie przepuść kolejnego odcinka, który pojawi się już 5-go grudnia na łamach naszego portalu. A jeżeli nie widziałeś poprzednich a chciałbyś nadgonić, zalecamy lekturę tekstu TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
domino
domino
9 lat temu

Instruktarz?:P

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x