„Wiara i sukces”, czyli Vitor Belfort pisze książkę

autor:
08 Listopad 2012
0
„Wiara i sukces”, czyli Vitor Belfort pisze książkę

Brazylijczyk, który ostatnio postawił nas wszystkich na nogi przed telewizorami, omal nie wyłamując łokcia Jonowi Jonesowi, wypuścił właśnie książkę o wdzięcznym tytule „Lessons of Fighting, Faith and Success”. Co więcej, zapowiada, że nie zamierza na tym kończyć swojej pisarskiej kariery i już w 2013 roku zobaczymy kolejną jego pozycję w księgarniach. Będzie ona poruszać temat szeroko rozumianego przywództwa.

Niestety książka jest w języku portugalskim, dlatego nie mamy dla Was żadnych gorących cytatów. Przypomnijcie sobie jednak to, co działo się w brazylijskim TUFie, czy przeróżne anegdoty opowiadane przez niego na konferencjach prasowych i w wywiadach. Nie ma wątpliwości, że Vitor albo poruszy Wasze serca swoją głęboką wiarą, albo nie przypadnie do gustu i szybko zacznie irytować przydługimi wykładami. Tak czy inaczej, na pewno jest wyrazisty i jest weteranem, który ma wiele do opowiedzenia, dlatego czekamy na angielską wersję „Lessons of Fighting”.

Vitor swoją charyzmą zyskał uznanie między innymi wśród nieznoszących przemocy zagorzałych wyznawców protestantyzmu, którzy bardzo cenią sobie poniższe nagranie. Trzeba przyznać, że jest to kawał dobrej roboty, inspirującej i motywującej. Z polskimi napisami, także nie musicie się bać o barierę językową.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o