Wyniki 11-go turnieju Hadaka Waza w Bytomiu

19 Listopad 2012
0
Wyniki 11-go turnieju Hadaka Waza w Bytomiu

Przywiezione wywiady z wczorajszej Hadaka Waza jeszcze ciepłe a tymczasem prezentujemy wyniki 11 edycji najstarszego, amatorskiego turnieju MMA w Polsce.

Najlepszym zawodnikiem formuły MMA Full Contact został: Stolarski Łukasz z Lutadores Nysa a najlepszym zawodnikiem seniorów w Grapplingu został: Łukasz Niejodek z Bastionu Tychy. Bezapelacyjnie, najwięcej trofeów zdobył klub AKS Chorzów.

Pozostałe wyniki w środku posta.

Kategoria Grappling Junior
62 kg
• Lach Mateusz
• Adamski Aleksander
• Głowacki Szymon
67 kg
• Baranowski Łukasz
• Bańczyk Jacek
• Piskuła Rafał
73 kg
• Teodorowicz Mariusz
• Strzoda Mateusz
• Zagdański Bartek
80 kg
• Zawadzki Bartosz
• Nowak Wojciech
• Kania Karol
87 kg
• Czerski Tomasz
• Popiół Mikołaj
96 kg
• Popiół Mikołaj
• Szczypka Mateusz

Kategoria Grappling Senior
67 kg
• Kulczycki Bartosz
• Taborowski Adam
• Kontny Patryk
73 kg
• Niewiara Tomasz
• Moskiewski Marcin
• Hajda Mateusz
80 kg
• Niejodek Łukasz
• Bańczyk Paweł
• Bugara Łukasz
87 kg
• Baran Wojciech
• Ukleja Filip
• Lisek Witold
96 kg
• Kaszta Piotr
• Skorzec Paweł
• Browarski Maciej
96 kg
• Maciążek Bartłomiej
• Janosz Marcin
• Szarek Piotr

Kategoria Grappling Open Kobiet
• Oliwia Wolny
• Ludwin Karolina
• Lokaj Stefania

Kategoria MMA Pierwszy Krok
67 kg
• Włodarczyk Dawid
• Michalski Rafał
73 kg
• Kańczyk Jakub
• Michalik Robert
80 kg
• Rosiroń Emiliusz
• Chyziński Przemysław
• Błaszczyk Marcin

Kategoria MMA Junior
62 kg
• Ryszczyk Tomasz
• Pudełek Gabriel
• Mazurek Patryk
67 kg
• Bąk Adam
• Mozgalik Kamil
• Szary Kamil
73 kg
• Tarulli Christian
• Apostel Krzysztof
• Adamik Daniel
80 kg
• Czarnecki Michał
• Depta Nicolas
• Młynarski Daniel
87 kg
• Kamczyk Krzysztof
• Krysiak Sławomir
96 kg
• Górniak Denis
• Skowronek Daniel
96 kg
• Gdowski Dariusz

Kategoria MMA Ograniczona Formuła Senior
62 kg
• Sypulski Marcin
• Bemer Kasjan
67 kg
• Dobrowoski Kamil
• Dobsz Piotr
• Momot Marcin
73 kg
• Dyrka Adam
• Niechalik Robert
• Krzyżanowski Kasjan
80 kg
• Kaczmarek Piotr
• Balcer Łukasz
• Byrski Andrzej
87 kg
• Szmalenberg Nikodem
• Kaza Gabriel
• Labus Michał
96 kg
• Sablik Mateusz
• Sekura Denis
• Ślusarczyk Dawid

Kategoria MMA Full Contact
62 kg
• Stolarski Łukasz
• Marszałek Dawid
• Momot Rafał
67 kg
• Ziółkowski Łukasz
• Stanisławski Arkadiusz
• Modrzejewski Andrzej
73 kg
• Hodor Daniel
• Dudzik Wojciech
• Gaweł Bartłomiej
80 kg
• Wiencek Michał
• Mroczka Ireneusz
87 kg
• Hadaś Paweł
• Brytan Bartosz
• Olczyk Adrian
96 kg
• Żaba Marcin
• Michalik Maciej
96 kg
• Wieczorek Adam
• Różycki Bartosz
• Kuźnik Sławomir

Klasyfikacja Drużynowa Full Contact MMA
1.AKS Chorzów
2.Klub Sportowy MMA Ju-Jitsu Bytom Team
3.Berserkers Bielsko Biała
3.Lutadores Nysa

Klasyfikacja Drużynowa Grappling Senior
1. AKS Chorzów
2. Bastion
3. Gold Team

Zwycięzcom gratulujemy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o