Zamierzam znokautować Matta w sobotę.” – Terry Martin przed KSW 21

30 Listopad 2012
5
Zamierzam znokautować Matta w sobotę.” – Terry Martin przed KSW 21

„Jestem profesjonalnym bokserem.” – to najczęściej wypowiadane przez Terry’ego Martina zdanie w naszym wywiadzie. W zastępstwie Jaya Silvy, Terry przyleciał do Polski i ma tylko jeden cel. Być pierwszym, który znokautuje Matta Horwicha.

Na pewno nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że oprócz kariery MMA, amerykański fighter jest niezwykle wyedukowaną osobą a wszystko to po incydencie z młodości w którym został kilkukrotnie postrzelony w wojnie gangsterskiej. Ciężką pracą i mozolnym podążaniem za marzeniami, Terry jest teraz tu gdzie jest i uważa, że jego życie jest „błogosławieństwem”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał
Fakt, to moim zdaniem mega wtopa ze strony KSW. Jak dojdzie do tragedii to będą mieli zajebisty czarny PR. Mogli go zatrudnić wcześniej dla Michała a z Wallacem odczekać do ksw 23 czy coś. A teraz widać Michał wkurwiony, że go tak ksw potraktowało i Wallace dostał walkę o pas. W dodatku wagi nie zrobił i jeszcze zamula jak jakiś burak. Jay Silva się wypiął na nich i założę się że miał na to wpływ przeciwnik jakiego mu dali (Matt). A mogli Kendalla czy Terrego już 2,3 miechy temu zatrudnić i by przynajmniej przygotowywali się konkretnie pod walki. Jak zwykle… Czytaj więcej »
Bossu
Gość
Bossu

Z boxrecu wynika, że 21 listopada 2012 r. przegrał przez TKO w 3 rundzie, więc biorąc pod uwagę zasady mma w ogóle nie mógłby walczyć bo miałby zawieszenie medyczne.

El Hombre
Gość
El Hombre

Terry Martin przegrał trochę ponad tydzień temu walkę w zawodowym boksie.

Michał
Gość
Michał

Swoją drogą to sympatyczniejszy i bardziej wygadany od Wallaca. Mam nadzieję, że da dobrą walkę i jeszcze zawalczy w KSW. Ciekawa historia – z najgorszej dzielni w Chicago, postrzelony i wyrwał się z tego środowiska. Do tego dobry wrestler, bokser i wykształcony człowiek. Dobre story do sprzedania, szkoda że tak póżno się dowiedział o walce. Za to Rodney mnie zraził do siebie, jakiś taki niewychowany, jakby za karę tu przyjechał, ma jakiś lekceważący sposób bycia. Terry dobry rywal dla Michała na przyszłość moim zdaniem.

maciej
Gość

niezly ma glos ,jak gangsta raper hehe