Zamierzam znokautować Matta w sobotę.” – Terry Martin przed KSW 21

30 Listopad 2012
Zamierzam znokautować Matta w sobotę.” – Terry Martin przed KSW 21

„Jestem profesjonalnym bokserem.” – to najczęściej wypowiadane przez Terry’ego Martina zdanie w naszym wywiadzie. W zastępstwie Jaya Silvy, Terry przyleciał do Polski i ma tylko jeden cel. Być pierwszym, który znokautuje Matta Horwicha.

Na pewno nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że oprócz kariery MMA, amerykański fighter jest niezwykle wyedukowaną osobą a wszystko to po incydencie z młodości w którym został kilkukrotnie postrzelony w wojnie gangsterskiej. Ciężką pracą i mozolnym podążaniem za marzeniami, Terry jest teraz tu gdzie jest i uważa, że jego życie jest „błogosławieństwem”.

Komentarze

 • niezly ma glos ,jak gangsta raper hehe

 • Michał

  Swoją drogą to sympatyczniejszy i bardziej wygadany od Wallaca. Mam nadzieję, że da dobrą walkę i jeszcze zawalczy w KSW. Ciekawa historia – z najgorszej dzielni w Chicago, postrzelony i wyrwał się z tego środowiska. Do tego dobry wrestler, bokser i wykształcony człowiek. Dobre story do sprzedania, szkoda że tak póżno się dowiedział o walce. Za to Rodney mnie zraził do siebie, jakiś taki niewychowany, jakby za karę tu przyjechał, ma jakiś lekceważący sposób bycia. Terry dobry rywal dla Michała na przyszłość moim zdaniem.

 • El Hombre

  Terry Martin przegrał trochę ponad tydzień temu walkę w zawodowym boksie.

 • Bossu

  Z boxrecu wynika, że 21 listopada 2012 r. przegrał przez TKO w 3 rundzie, więc biorąc pod uwagę zasady mma w ogóle nie mógłby walczyć bo miałby zawieszenie medyczne.

 • Michał

  Fakt, to moim zdaniem mega wtopa ze strony KSW. Jak dojdzie do tragedii to będą mieli zajebisty czarny PR. Mogli go zatrudnić wcześniej dla Michała a z Wallacem odczekać do ksw 23 czy coś. A teraz widać Michał wkurwiony, że go tak ksw potraktowało i Wallace dostał walkę o pas. W dodatku wagi nie zrobił i jeszcze zamula jak jakiś burak. Jay Silva się wypiął na nich i założę się że miał na to wpływ przeciwnik jakiego mu dali (Matt). A mogli Kendalla czy Terrego już 2,3 miechy temu zatrudnić i by przynajmniej przygotowywali się konkretnie pod walki. Jak zwykle brak wyobrażni i polotu ze strony ksw. A te napory na Mameda i Cipka i to jak Materle potraktowali jeszcze im czkawką się odbije. Wallace dla Chorwicha i Terry dla Materli to byłoby bardziej fair i Wallace w razie wygranej by mogli dać na ksw 23 Materli i gitara gra, a tak znów smród robią wokół siebie. Na jednym forum wyczytałem, że Kendall ćpa kodeine i jakieś inne gówna. Spójrzcie jak na ważeniu mielił ustami, oblizywał się i trochę podejrzanie to wyglądało. Więc mamy typa po nokaucie w zeszłym tygodniu, który nie powinien walczyć i prawdopodobnie lekomana.