Anderson przechytrzył świat MMA… ponownie

11 Grudzień 2012
Anderson przechytrzył świat MMA… ponownie

Jak na kogoś, kto kończy karierę i otwarcie potwierdził, że zostało mu najwyżej kilka pojedynków, Anderson Silva to prawdziwy ewenement. Brazylijczyk, jak na prawdziwego artystę przystało, bardzo często kierował się emocjami i wielokrotnie zmieniał zdanie, zapominając co powiedział jeszcze przed chwilą. Właśnie wyszły na jaw nowe fakty dotyczące jego ewentualnego, kolejnego kontraktu z UFC.

„Pier*olę to, chcę umowy na 10 walk” – tak miał rzekomo odpowiedzieć „Spider” w rozmowie z Daną White, który przekazał te rewelacje podczas jednego z internetowych czatów z fanami.

To wysoko zawieszona poprzeczka, biorąc pod uwagę fakt, iż Silva zapowiedział wakacje do końca 2013 roku, podczas gdy w kwietniu będzie obchodził 38 urodziny.

Jak zapewnił prezydent UFC, cały czas pracują wewnątrz organizacji nad dwoma super fightami dla Andersona, z GSP i Jonem Jonesem. Swoim emocjom dał również upust Lorenzo Fertitta, współwłaściciel ZUFFY, pisząc na twitterze do całej trójki:

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Straciliśmy pojedynek Manny/Floyd na zawsze.

Z kolei wspomniany Jon Jones udzielił właśnie wywiadu w którym stwierdził, że nie boi się nikogo.

Wszystko jest możliwe. Wierzę, że jesteśmy na ziemi, żeby myśleć i marzyć o dużych rzeczach, nie ograniczając się do niczego. Walka z Andersonem zdecydowanie byłaby sprawdzianem mojej wiary i mojej duszy wojownika. Kto wie co się stanie w przyszłości.

Nie boję się w ogóle Andersona. Nie boję się żadnego mężczyzny.

Komentarze

 • D O M I N I O N

  Meh. Oglądałem tylko jedną jego walkę i zasnełem.

 • MMA Fight Club

  Widocznie DX lubisz oglądać tylko freeki, ja chciałbym widzieć jego pojedynek z Jonem Jonesem lub z JDS. GSP raczej większych szans nie ma

 • SynSwaroga

  Gosh, tytuł jak z onetu… A czy może badacze z ameryki opublikowali jakieś szokujące wyniki badań? ;-P

  A co do wypowiedzi zawodników to zmieniają zdanie jak małe uległe dziweczki w zależności od kwoty którą zaoferuje sponsor z kapiącym pędzlem

  Przepraszam za zbyt dosadne słowa ale chciałem zobrazować temat. Ja tak to widzę

  Jeśli Anderson „pierdoli” sprawę tak jak mówi, niech chociaż zdejmie kominare by jego słowa nabrały wiarygodności

  I nie podoba mi się dorabianie ideologi Dzionsa do tego wszystkiego. Mówienia o wielkich rzeczach itp. Jedyną wielką rzeczą w tym wszystkim jest kwota jaką mogą zainkasować Ci dwaj czarnoskórzy performerzy dając popis swych umiejętności na bosaka…

 • Loku

  @MMA Fight Club
  Nie przesadzajmy, walka Silva vs JDS to już przegięcie… Nie można zapomnieć, że Anderson jest fenomenem wagi średniej dzięki swym umiejętnością ale także wybitnym warunkom fizycznym jak na tą kategorie wagową. W półciężkiej Pająk też świetnie sobie radził ale nie walczył jeszcze z nikim tak wybitnym jak JJ a walka w wadze ciężkiej to już totalny absurd.

 • D O M I N I O N

  Moim zdaniej to Silva jak i JJ jeżeli chcą udowodnić że są najlepsi to powinni walczyć tam gdzie walczą najsilniejsi i najlepsi: WAGA CIĘŻKA.

 • dantev

  @UP – Jose Aldo też?? Świetna teza.

 • MarHelcin

  te patyczaki w ciężkiej ? podejrzewam że nawet jakby nie zrzucali waqi czyli u Andersona jakieś 106 kg (nie wiem na ile to prawdziwe ale tak gdzieś czytałem że na codzień taką wage ma) i jeszcze przymasował to na JDS Caina a nawet Aliego to za mało bo ta masa i tak by nie miała takiej wartości siły jak w przypadku tych co siedzą w ciężkiej już od dawna ! rasowi ciężcy by im te patykonogi połamali !

 • El Hombre

  BONES vs SPIDER PLEASE !!! 🙂

 • zxc

  DOMINION
  Brawo za najgłupszy komentarz roku. Po cholerę mają iść do wagi ciężkiej? Może jeszcze zorganizować pojedynek w boksie Mayweather vs Pacquiao w wadze ciężkiej? Bo w tej wadze przecież bije się Kliczko- najlepszy na świecie.

  NAJGŁUPSZY KOMENTARZ ROKU!!!!

 • El Hombre

  On same takie komentarze pisze…

 • D O M I N I O N

  @zxc

  Po co mają iść do „wagi ciężkiej” pytasz? Żeby udowodnić że są najlepsi w UFC – NIE na świecie. Teraz są mistrzami swoich małych letkich wag w UFC.

  To tak jak w szkole, pokaże Ci przykład. Są trzy klasy.

  PIERWSZA to Algebra.
  DRUGA to Algebra Geometryczna
  TRZECIA to Trygonometria

  Żeby dostać się na DRUGĄ musisz przejsć PIERWSZĄ, kiedy przejdziesz PIERWSZĄ, jako człowiek inteligentny i odważny przechodzisz wyżej aby się sprawdzić i pokonać następny cięższy stopień którym jest DRUGA klasa Algebra Geometryczna.

  Tacy jak JJ lub Silva cały czas siedzą w tej pierwszej klasie w Algebrze. Mimo że nią przeszli dawno temu, są w niej doskonali, wiedzą wszystko a to jest dlatego że ją ciągle powtarzają.

  Tacy jak Fedor Emelienenko nawet nie musieli zdawać PIERWSZEJ czy DRUGIEJ klasy, oni byli już doskonali od urodzenia i od razu dostali się do TRZECIEJ klasy.

  Mam nadzieje że teraz rozumiesz.

 • Melo

  DOMINION

  Twoje komentarze sa smieszne ty wiesz co mowisz ? ile ty masz lat 14 ?

 • F. Georgiew

  DX reinkarnował się w zmutowanej postaci.

  https://www.youtube.com/watch?v=prt1mN-UiYg

 • Halucynogen

  wierze w reinkarnacje świni w kiełbasę

 • Michu

  Jones zapomniał wspomnieć że boi się Sonnena 😀

 • darek

  Z wypowiedzi Dominiona wnioskuję, że ma koło 13-14 lat, albo jest nieco niedorozwinięty umysłowo.

 • Youkai

  Proszę was, nie ma sensu nawet dyskutować z panem „DX” jak kto woli
  „D O M I N I O N ” –> Nie znajdziecie drugiego takiego osobnika xD