Anzor Azhiev oficjalnie na KSW 22

31 Grudzień 2012
Anzor Azhiev oficjalnie na KSW 22

KSW oficjalnie potwierdziło to, o czym kilka dni temu powiedział w wywiadzie dla naszego portalu Maciej Kawulski. Anzor Azhiev (3-0) weźmie udział w gali KSW 22.

Na chwile obecną nie wiadomo w jakiej kategorii czeczeński zawodnik ostatecznie wystąpi na marcowej gali, która ostatecznie odbędzie się w Warszawie, a nie jak wcześniej rozważano, we Wrocławiu. Anzor swój ostatni pojedynek stoczył we wrześniu, pokonując wówczas znacznie bardziej doświadczonego Paula Reeda.

Kiedy pada nazwisko Azhieva, fani natychmiast zadają dwa pytania: „z kim i w jakiej kategorii stoczy swój kolejny pojedynek?” Uprzedzając pytania, odpowiadamy, ze przeciwnik będzie znany dopiero za kilka dni i z tym wiąże się na pewno odpowiedź na drugie pytanie, bo kiedy ostatecznie federacja ustali już kategorię wagową dla Anzora, wówczas na pewno będzie łatwiej dobrać odpowiedniego przeciwnika. Na to jednak również przyjdzie nam poczekać kilka kolejnych dni.

Co ciekawe, na oficjalnym fan page’u padła informacja, że Anzor będzie przygotowywał się do kolejnych walk z trenerem kadry olimpijskiej w boksie oraz z grupą zawodową bokserów.

Komentarze

  • dominion

    vs. Niko Puhakka

    i był by to najlepszy prezent od KSW.

  • Tapoutdeal1989

    Wszystkiego najlepszego newsy i czytelnicy fajnie że anzor zawalczy ale mdli mnie po wczoraj nie wolno mieszać nie wolno .