Brunson za Vemolę w walce z Chrisem Lebenem na UFC 155

autor:
19 Grudzień 2012
Brunson za Vemolę w walce z Chrisem Lebenem na UFC 155

Karlos Vemola musiał wycofać się z walki z Chrisem Lebenem z powodu kontuzji, podczas gdy do UFC 155 zostało zaledwie dwa tygodnie. W jego miejsce udało się jednak znaleźć szybko zastępstwo w postaci Dereka Brunsona, dla którego jest to duża szansa, ponieważ rok 2012 nie należał w jego przypadku do udanych. Najpierw przegrał przez decyzję z Kendallem Grove, by w następnej walce zostać znokautowanym przez Jacare. Dodatkowo ze względu na kontrakt z Showtime, został odcięty od możliwości uczestnictwa w TUF 16.

Chris Leben powraca do UFC po roku zawieszenia, w trakcie którego starał się poukładać swoje życie. Zawodnik ten nie od dziś miał problemy z antydepresantami i lekami przeciwbólowymi. W międzyczasie widzieliśmy, że podjął się treningu parteru w gi, a w chwili obecnej zapewnia on media, że jest w lepszej formie i ma więcej energii niż u początków swojej kariery.

W chwili obecnej faworytem tego starcia jest „The Crippler”. Jednak jego forma po długiej przerwie jest całkowitą zagadką. Z kolei porażka Brunsona z Kendallem Grove była nieco kontrowersyjna, a sam zawodnik jak najbardziej posiada atuty, by pokonać Lebena. Szykuje się zatem dość ciekawe starcie na początek karty PPV już za dwa tygodnie.

Komentarze