„Cały dom boi się tego gościa” – Dana White o TUF 17

autor:
21 Grudzień 2012

W środku posta kilka cytatów Dany na temat organizacji nowego „The Ultimate Fightera”. Mówi on o zawodniku, który wpędza rywali w załamanie nerwowe, a po walce wysyła do szpitala, a także trudnościach z umieszczeniem programu na ramówce telewizji FX. Gorąco polecam także reklamę powyżej!

Wiem, że powiecie, że pieprzę i tak dalej. Mówiłem wam, ostatni sezon TUFa był najgorszy w historii. Następny sezon jest niesamowity i naprawdę hardkorowy. Mamy takiego gościa w tym sezonie, po którego każdej walce, ktoś ląduje w szpitalu. Cały dom boi się tego gościa. Są k**** przerażeni. Wybrałem dla niego walkę i jego przeciwnik przeszedł poważne załamanie nerwowe w trakcie weekendu. Miał pieprzone załamanie nerwowe, zaczęło mu odbijać. Ten koleś przeraża wszystkich, to niesamowite.

Nieco skrócony wykład Dany na temat piątków w telewizji. W naszej ocenie zdecydowanie zbyt kolokwialny, jak na spotkanie z przedrukowującymi to mediami. Jednak przekaz został zachowany – nawet soboty są lepsze niż piątki, a FX dotrzymało zdania i przeniesie show na wtorki.

Piątki ssą. Myślę, że to najgorszy wieczór w TV. Ludzie spodziewają się, że to sobota jest gorsza, ale TUF Finale z Australii miał milion wyświetleń, podczas gdy sobotni miał ich 1,3 miliona. Mężczyźni w wieku 18-34 o wiele liczniej oglądali galę w sobotę. Osobiście uważam, że piątki to najgorszy wieczór w TV. Ludzie wychodzą z pracy, nikt nie wychodzi z pracy i nie biegnie oglądać TV. Ludzie wychodzą na miasto, nikt nie będzie oglądał telewizji, każdy ma za to sobotę, gdzie leżysz pół dnia i będziesz oglądał wieczorem TV. (…)

Wszyscy mówili o śmierci TUFa w piątkowe wieczory. Dla FX tak nie było. Było tak dla nas. Ale dla nich byliśmy top3 całej ramówki wśród mężczyzn 18-34 w nocy, gdzie normalnie puściliby film, który byłby trafieniem lub pudłem. Więc uwierzcie mi, oni chcieli nas trzymać na piątkach. Ale obiecali mi, że jeśli numery nie wzrosną, przesuną nas. Trzymają się swojego słowa, choć sami chcieli żeby TUF został w piątkowym programie.

O trenerach i ich relacjach w programie:

Chemia między trenerami jest bardzo nieswoja. Zaczyna się źle, potem między nimi się poprawia, a na końcu robi się znowu dziwacznie. Wiecie, Chael uwielbia zgrywać złego faceta.

Komentarze

 • vonski

  Fajnie, że będzie we wtorki, bo przynajmniej będzie co obejrzeć w tygodniu 🙂

 • Dams

  Cały dom ( ufc ) boji sie danuty

 • Blade

  Dobra reklama

 • Mechiko

  Ciekawe czy faktycznie jest tam jakiś wymiatacz, czy tylko taka marketingowa bajeczka?

 • Drog111

  Gdzie można obejrzeć tego tufa (internet) ?