Carlos Condit określa zachowanie Rory’ego MacDonalda mianem nieco dziwnego

23 Grudzień 2012
Carlos Condit określa zachowanie Rory’ego MacDonalda mianem nieco dziwnego

W ostatnim pojedynku Rory MacDonald bardziej przypominał wypranego z emocji Christiana Bale’a z filmu „Equilibrium”, aniżeli ludzką istotę, która czuje. Schludnie ubrany, pewny siebie, udzielał tylko konkretnych odpowiedzi. Sposób w jaki zdetronizował BJ Penna, tylko potwierdził jego „oddanie sprawie”. Jaki to cel? Być najlepszym, wybranym!

Nie marnując ani chwili, Kanadyjczyk obrał na kolejny cel jedynego człowieka, który zdołał pokonać go w ciągu jego kariery – Carlosa Condita. Metodę i słowa, które przy tym wypowiedział, skłoniły Carlosa do refleksji, którą określają dwa słowa: „ekscytujące” i „dziwny”.

Miałem to uczucie, że on zamierza mnie wyzwać na pojedynek. Więc pojechałem tam i – wystarczająco pewny siebie – Rory zrobił to.

Publiczne wyzwanie z reguły zawsze dostarcza wysokiego poziomu emocji, jednak w tym wypadku coś nie dawało mu spokoju.

Myślę, że to wszystko było tak jakby, nie wiem, ton jego wypowiedzi świadczył o tym, jakbym go skrzywdził. Jakbym zrobił coś złego. Ja po prostu robiłem to, co powinienem był zrobić.

Nie da się ukryć faktu, że to co boli MacDonalda najbardziej, to sposób w jaki przegrał w ostatnich sekundach trzeciej rundy.

Myślę, że tu chodzi prawdopodobnie o to jak przegrał. Do tamtego momentu był niepokonany. Był mężczyzną, kolejną „wielką rzeczą”. On chyba myśli, że jego przeznaczeniem jest być mistrzem a ja przyszedłem tam i zmiażdżyłem jego marzenie. Tak to widzę. To trochę dziwne, tak mi się wydaje.

To, że marzenia jednak się spełniają, potwierdza zestawienie obu zawodników, które niedawno ogłosiła organizacja. Wielki rewanż odbędzie się w Kanadzie, na UFC 158 w marcu.

Komentarze

 • Marcinmma

  Jak myślicie, kto wygra tym razem ?

 • Artur Bartos

  no ale film to sie equilibrium nazywa

 • El Hombre

  Stawiam na Condita.

 • Tapoutdeal1989

  Z okazji świąt bożego narodzenia życzę wszystkim zdrowia radości o pogody ducha a także siły na nadchodzący rok

  Tak jak dominion chcę przeprosić wszystkich których obraziłem w nowy rok wchodzę na luzie z 4 pudełkami supli burneiki

  wniosek jest jeden nie wolno mieć odmiennego zdania bo towarzstwo szlacheckie nazwie cię trollem i zwyzywa nie wolo się spinać o bzdury z których nawet nie będziemy mieć siana ani lepszej panny na noc sylwestrową więc szanowni czytelnicy zdrowia szmalu i życia pomału

  redakcjo istniej i serwuj newsy zawsze pierwsza udanego 2013 życzy Paweł wasz czytelnik .

 • rafal

  tapout1989 – musisz w kazdym artykule pisac to samo? wystarczy raz, bije to po oczach. sprawiasz wrazenie jak za wszelka cene chcialbys przekazac te zyczenia. to idiotyczne… pawelku

 • b

  rory po prostu jest niezrownowazony psychicznie, te jego hasla o tym – jak chce zadawac bol przeciwnikowi… o czyms swiadcza.