Dana White: „Byłbym w szoku, gdyby Nick Diaz znowu nie pojawił się na konferencji.”

31 Grudzień 2012
1
Dana White: „Byłbym w szoku, gdyby Nick Diaz znowu nie pojawił się na konferencji.”

Każdy jest kowalem własnego losu, dlatego należy pamiętać, że jedno małe, niepozorne zdarzenie może być następstwem kolejnego, większego. Efekt kuli śnieżnej zadziałał właśnie w przypadku Nicka Diaza, który najpierw opuścił konferencję prasową, aby później został usunięty z walki o pas z GSP. Ostatecznie zestawiono go z Carlosem Conditem z którym przegrał po kontrowersyjnej decyzji a na domiar złego wykryto u niego we krwi śladowe ilości marihuany, przez co Komisji Stanowej nie pozostało nic innego, jak zawiesić go na rok. Być może dzisiaj byłby mistrzem, gdyby nie jeden błędny wybór, którego dokonał. Czy popełni go po raz drugi?

Dana White:

Ciężko byłoby mi uwierzyć, gdyby znowu nie przyjechał. Przez to co stało się ostatnim razem, musi teraz siedzieć w miejscu przez tak długi czas. To jest pojedynek, którego on sam pragnął, chciał jej tak bardzo i nawet Georges St. Pierre go wywołał. Dostaje ją, więc tak, oczekuję że Diaz zjawi się na konferencji.

Nie da się ukryć, że Nick Diaz traktuje walkę w oktagonie nie jak sport, ale jako prawdziwą walkę, gdzie walczy o „być albo nie być”.

Słuchajcie, z Nickiem jest tak, że Nick Diaz przychodzi na walkę. Nick zjawia się i walczy z całych sił. On nie jest wielkim fanem działań promocyjnych przed walką, ale musi to robić. Musisz to robić, bez względu na to czy jesteś Nickiem Diazem czy też Andersonem Silvą. Kimkolwiek byś nie był, to jest w twoim kontrakcie. Możemy cię za to usunąć z UFC.

Do tej pory Dana nie miał jednak okazji, aby osobiście przekazać to niesfornemu fighterowi ze Stockton.

Nick nie oddzwania do mnie, nie odpisuje na moje wiadomości, nic. To jest Nick Diaz. Nie musisz do mnie dzwonić, nie musisz do mnie pisać, ale musisz pokazywać się na konferencjach prasowych. Byłbym w szoku, gdyby znowu się nie pojawił.

Chyba czas zacząć przyjmować zakłady.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dams Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dams
Gość
Dams
Offline

Taa juz widze jak danuta usuwa Pająka jak nie chce zrobic promo haha