Dana White wolałby widzieć Penna na emeryturze

autor:
09 Grudzień 2012
1
Dana White wolałby widzieć Penna na emeryturze

Dana White nie był obecny na konferencji prasowej, tak samo jak BJ Penn, jednak w wywiadzie dla Fuel TV wyraził swoją opinię na temat przyszłości BJa Penna. A mówimy tu o zawodniku, który wygrał tylko jedną z sześciu ostatnich walk. Zdaniem Dany, Penn nie musi nikomu nic udowadniać i powinien po prostu zawiesić rękawice na kołku.

Dana jest zdania, że BJ wycofa się bez interwencji z jego strony, podejmując tę decyzję po wyjściu ze szpitala.

BJ nie powiedział tego dzisiaj, ale myślę, że zakończy karierę. Nie miałbym nic przeciwko temu. Wrócił, mając w sobie znowu ogień. Ale ten dzieciak [Rory] wyglądał dziś tak dobrze, lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Te ciosy na korpus, które wyprowadzał, tego się nie widzi w MMA. Naprawdę zamęczył tym dzisiaj BJa.

Nie znaczy to jednak, że White nie ma szacunku dla tego zawodnika. Co więcej, uważa, że Hawajczyk nie musi nikomu nic udowadniać.

Penn to wojownik. Mówimy tu o facecie, który nigdy się nie poddaje, nigdy nie wycofuje, tylko cały czas znów atakuje. Mam tyle respektu dla BJa, zawsze miałem, czy to w dobrych czy złych czasach. Chciałbym żeby zakończył karierę. Ma mnóstwo pieniędzy, świetną, kochającą rodzinę, dzieci, piękną żonę… nie musi nikomu nic udowadniać i wszyscy go kochają. Widzieliście to dzisiaj na tej hali. Chciałbym żeby zakończył karierę.

Decyzję BJa poznamy pewnie już w najbliższych godzinach, w najgorszym wypadku dniach. Na pewno ma wiele do przemyślenia i choć wciąż mógłby odnaleźć się w UFC, to na pewno z ogromnymi trudnościami, zwłaszcza jeśli chodzi o przebicie się do czołówki w 170 funtach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

1
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tomek-host Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomek-host
Gość
tomek-host
Offline

jeśli miałby powrócić to tylko w 70kg