Finał kobiecego turnieju KSW przesunięty w czasie

30 Grudzień 2012
Finał kobiecego turnieju KSW przesunięty w czasie

Ta informacja nie spadła na nas jak grom z jasnego nieba, bowiem już od KSW 21 wiadomo było, że Karolina Kowalkiewicz (2-0) ma pewien problem zdrowotny. Choć bardziej kosmetyczny, to jednak na tyle niewygodny, że ostatecznie zadecydował o przeniesieniu finału na inny termin.

Oto informacja bezpośrednio od zawodniczki z Łodzi:

Na początku roku czeka mnie zabieg zatok. To problem, który ciągnie się latami i coraz bardziej utrudnia mi normalne trenowanie. Cieszę się, że wreszcie będę mogła się tym zająć. Zapewniam, że na KSW 23 będę w życiowej formie.

Tak więc, finał kobiecego turnieju w kategorii -55kg, pomiędzy Martą Chojnoską a Karoliną Kowalkiewicz, zostaje oficjalnie przesunięty na kolejną galę, o której mówi się ze sporą dawką pewności, że odbędzie się w systemie PPV.

Komentarze

 • Iron Mike

  Zdrowia Karolina ! Dzieki Karolinie polubilem walki kobiet .Wczesniej wychodzilem z zalozenia ,ze nie beda zbytnio zaciete ,sportowo na wysokim poziomie i spektakularne . Ona rozpedzila kobiece mma w Polsce 🙂

 • Ultimate

  Szkoda jest o tyle większa bo będzie walczyć w PPV, mam nadzieje że to się nie odbije tak bardzo na jej sponsorach.

 • mmariusz

  Śliczna laska i do tego super walczy. Widziałem w Gdyni jej pierwszą walkę – miazga!

 • Iron Mike

  mariusz kazdemu wlasnie walczace laski kojarza sie z taka cyborgowa a tu fajna odmiana bardzo ladna dziewczyna , walczaca na poziomie