Fotka dnia: Cigano straszy czarnym pasem BJJ

autor:
08 Grudzień 2012
Fotka dnia: Cigano straszy czarnym pasem BJJ

Junior dos Santos i jego koledzy chcą za wszelką cenę przekonać nas, że „Cigano” nie będzie szedł w walce z Velasquezem po kolejny nokaut, tylko skorzysta z nabytej poprzez trening w kimonie techniki w parterze. Delikatnie mówiąc nie dowierzamy, ale na pewno ciekawie byłoby zobaczyć dwóch ciężkich znanych odpowiednio z boksu i zapasów, walczących ze sobą w parterze.

Komentarze

 • zxc

  „Junior dos Santos i jego koledzy chcą za wszelką cenę przekonać nas, że „Cigano” nie będzie szedł w walce z Velasquezem po kolejny nokaut, tylko skorzysta z nabytej poprzez trening w kimonie techniki w parterze.”

  Ehhh, wniosek wyssany z tyłka.

 • Mechiko

  Ciekawe kto tam im przyznaje te pasy, dla mnie pasy bjj w brazylii too podejrzana sprawa

 • SynSwaroga

  Zdecydowanie popieram przedmuwcę. W każdym innym kraju nominacje nie budzą podejrzeń za to w kraju kawy robią z pasów istne targowisko

 • F. Georgiew

  zxc: ja uważam, że to część kampanii przed walką, w innym wypadku co JDS robi w kimonie tuż przed walką z Velasquezem? Chyba, że założył tylko do zdjęcia.

  Mechiko: różnie się do tego podchodzi, za JDS poręczył Andre Galvao, napisał na facebooku, że trenował pół roku z JDSem i jest cholernie silny i dobry parterowo.

 • pietrrokov

  Santos ma tyle możliwości żeby pokonać Velasqueza, że może przy drinku po prostu zadecydować jak go skończyć.
  IMO wynik rewanżowej walki będzie identyczny jak pierwszej.