II Gala Kings Of Sanda już w najbliższą sobotę

autor:
12 Grudzień 2012
0
II Gala Kings Of Sanda już w najbliższą sobotę

Już 15 grudnia w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbędzie się II Gala Kings Of Sanda. Spośród siedmiu pojedynków szczególną uwagę należałoby zwrócić na konfrontację Artema Voskoboynikova z Sebastianem Rajewskim, Wiktora Brańskiego z Mateuszem Janikiem a także Anny Sikory i Pauliny Raszewskiej.

Kolejna gala z cyklu Kings Of Sanda odbędzie się już w najbliższą sobotę, 15 grudnia w Hali Gier warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od godziny 19:00 będziemy mogli obejrzeć siedem pojedynków – w tym walkę wieczoru między Artemem Voskoboynikovem a Sebastianem Rajewskim w której stawką będzie pas Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej. Pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej do 70 kg. Obaj zawodnicy są bardzo doświadczeni – zarówno Voskoboynikov jak i Rajewski mają na swoim koncie wiele tytułów i osiągnięć, nie tylko na arenie lokalnej ale i międzynarodowej. Voskoboynikov jest aktualnym Międzynarodowym Mistrzem Polski Sandy Zawodowej, trzykrotnym mistrzem Europy w Kickboxingu, Zawodowym Mistrzem Państw Nadbałtyckich BMFA z 2010 oraz 2011 roku. Sebastian Rajewski natomiast jest aktualnym Mistrzem Polski Sanda (2012 r.), brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule Low-Kick a także brązowym medalistą Mistrzostw Świata K-1 Rules Juniorów we Włoszech.

Walka pomiędzy Wiktorem Brańskim a Mateuszem Janikiem zapowiada się również emocjonująco. Wiktor Brański – tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Europy w Sandzie, ósmy zawodnik Mistrzostw Świata 2012, ubiegłoroczny srebrny medalista Mistrzostw Europy w Talinie zmierzy się z nieco mniej utytułowanym Mateuszem Janikiem. Janik może poszczycić się II miejscem Mistrzostw Polski WUSHU w konkurencji Sanda (2012) oraz III miejscem w Pucharze Polski w WUSHU (2012).

Podczas II Gali Kings Of Sanda zobaczymy także walkę pomiędzy Anną Sikorą a Pauliną Raszewską. Faworytką walki jest Sikora, która ma na swoim koncie tytuł Zawodowej Mistrzyni Europy WKF 2012, srebrny medal Mistrzostw Świata w Muay Thai 2012 w Chorwacji, brązowy medal MŚ w formule K-1 2012 który wywalczyła również w Chorwacji, w 2011 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Europy w Muay Thai. Paulina Raszewska, podopieczna trenera Igora Kołacina, jest reprezentantką kraju w Sandzie, zdobyła Puchar Polski Sanda 2012 a także medal Mistrzostw Polski K-1 (2012).

Pełna karta walk wygląda następująco:
Artem Voskoboynikov vs Sebastian Rajewski (kategoria 70 kg)
Yurij Dobko vs Tomaš Mozny (kategoria +110 kg)
Mateusz Janik vs Wiktor Brański (kategoria 65 kg)
Anna Sikora vs Paulina Raszewska (kategoria 60 kg)
Michał Polak vs Robert Rajewski Jr. (kategoria 65 kg)
Krzysztof vs Mateusz Rajewski (kategoria 60 kg)
Łukasz Demczur vs Kamil Boszko (kategoria 70 kg)

II Gala Kings Of Sanda
Warszawa, ul. Marymoncka 34
Hala Gier AZS AWF Warszawa
godz. 19:00
bilety: od 20 do 30 zł

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o