James Thompson chce trzeciej walki z Mariuszem Pudzianowskim

10 Grudzień 2012
James Thompson chce trzeciej walki z Mariuszem Pudzianowskim

Jeszcze jakiś czas temu krewki James Thompson nie chciał słyszeć nawet o trzeciej walce z Mariuszem Pudzianowskim, o czym zapewniał nas w jednym z wywiadów. Najwyraźniej pojawiły się nowe okoliczności, bowiem na wieść o udziale Pudziana w polsko-brytyjskim MMC Fight Club, „Colossus” rozpoczął dość agresywną kampanię na swoim twitterze, atakując byłego strongmana odnośnie ich rewanżu i co więcej, zapowiada swoją obecność na gali w Londynie.

Mariusz, więc będziesz na gali MMC Fight Club w Londynie 16-go grudnia. Nic mi nie mówiłeś ani nie pisałeś. O co chodzi Pudzian? 🙁

Brytyjczyk zapowiedział oficjalnie swój przyjazd, gdzie będzie mógł „nękać” Pudziana osobiście i przy okazji wspierać swoich przyjaciół: Paula Reeda i Oliego Thompsona.

Czyż nie mamy jakiegoś niedokończonego, wspólnego interesu?
Mówisz o ludziach, którzy budują sobie nazwiska. Pokaż więc jakim jesteś ważniakiem. Jesteś teraz w świecie MMA.

Póki co, nie ma żadnych konkretów ze strony organizacji MMC Fight Club czy choćby KSW, dlatego nie wiadomo czy do ewentualnego spotkania miałoby dojść w Polsce czy tez może w Anglii. Choć przyjął agresywny styl, James zdaje sobie sprawę z rosnących umiejętności Polaka:

Pudzian jest coraz lepszy, ale jego ostatnia walka pozostawiła niesmak w moich ustach. Poza tym jego cała ekipa KSW prosiła mnie (przed walką), żebym go zabił.
Do naszej drugiej walki zrzucił sporo wagi i był lepszy (niż poprzednio). Jestem ciekawy co pokaże w trzeciej.

Na koniec jednak dorzuca:

Jesteś szczęśliwy z wyniku No Contest? Powiedz tylko słowo, to się odpier*olę. Myślałbym jednak teraz jak zawodnik MMA i wziąłbym tę walkę.

Komentarze

 • kogiroPL

  Jestem zdania, że ta walka jest potrzebna, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie jestem zwolennikiem wielokrotnych starć tych samych zawodników, ale gdy walki kończą się kontrowersjami, to trzeba to rozliczyć ostatnią walką. Poza tym starciem bardzo liczę na Chalidow vs. Santiago 3!!

 • MAKI

  Ej ty brat brat gdzie jest wóda ?! A pro po 3 walki z Pudzilla, może być. Santiago chyba zszedł do 77kg

 • MMA Fight Club

  Zastanawia mnie co z tą galą w Londynie, zostało kilka dni, a narazie niewiadomo czy będzie wogóle transmisja w TV, nic się o tym wydarzeniu nie mowi, cisza wszędzie jest na ten temat, niezdziwie się jak odwołają gale, czego bardzo bym niechciał

 • El Hombre

  Oby doszło do ich trzeciej walki i Colossus żeby to wygrał.

 • rs6

  kasa sie skonczyla i ciota thompson szuka latwych pieniedzy zal mi tego polgowka z irlandii

 • onetu

  Najciekawsze walki Pudziana z dotychczasowych.

 • asdsa

  A ja mam nadzieję, że Pudzian mu dokopie. Beksa nie umie przegrywać i tyle. Niepotrzebny był ten no contest i słuchanie się tego półgłówka. Trzeba było zrobić to co z nami Angole robią u siebie – OLAĆ!!!

  Ale jestem za 3 walką.

  A co do gali MMCFC to też się obawiam, bo coś ciiiiiiiiisza… 😐

 • Blade

  „Beksa nie umie przegrywać i tyle.”
  Przecież wygrał 2 razy. On po prostu nie chciał być frajerem, dobrze zrobił.

 • D O M I N I O N X

  Jestem zadania że Thompson nie ma pracy i jej szuka, przynajmniej jest aktywny i szuka.

 • El Hombre

  Ale Mariusz zamiast zabiegać o trzecią walkę z Thompsonem woli walczyć z Tyberiuszem…

 • MMA Fight Club

  Pytanie jest czy pudzian wogóle chce poraz kolejny walki z Thompsonem
  dwa pojedynki już z nim przegrał, mi się wydaje że teraz pudzian na KSW czy MMC Fight Club (jeśli ta nadal będzie istnieć) bedzie dostawał bumów do obijania

 • Atis

  Co do walki Mariusza na gali MMC Fight Club to wiadomo że to zastępstwo za najmana który odklepał jeszcze przed walką z Tyberiuszem. Gdyby nie to zastępstwo to już na pewno Mariusza byśmy w tym roku nie oglądali.

 • Blade

  Dobrze, że zostaje aktywny.

 • asdsa

  No pewnie ze Thompson to beksa, a walka z Kawaguchim to co? Z Butterbeanem to co? W kolko pretensje do wszystkich. I skoro Angole ‚dymaja’ nas to nie pozwolmy zeby w kolko byc na ich warunkach.

  W dodatku to obrazanie na jego oficjalnym FCB nas wyzywanie od pi*d itd. bo bronimy Pudziana na jego forum. Bazelak to przynajmniej na fcb blokuje niewygodnych uzytkownikow. Jezdzi po nas, a my mu poklaskujemy i plujemy na Pudziana. Zenada. Niech se Pudzian bedzie gorszy lepszy ale ani taka Wasza ani Jamesa postawa mi sie nie podoba. i mam prawo do takiej opinii.

 • D O M I N I O N

  @asdsa

  Masz prawo i Twoja opinie popieram. Jebac Thompsona.

 • Yeri

  A ja się nie dziwię Thompsonowi. Każdy by się wkurzył, jakby wygraną walkę oceniono mu jako przegraną i potrzebował zrobić zadymę przed kamerami, żeby wynik zmieniono na no contest.
  Nawiasem mówiąc ta jego akcja z mikrofonem była przepiękna, więc nie zgodzę się z ostatnim zdaniem kolegi powyżej.

 • Martin

  Chcialbym zobaczyc 3 starcie, moze tym razem Thompsona nie oszukaja jak poprzednio. KSW raczej nie bedzie chcialo takiej walki bo zdaja sobie sprawe z ryzyka jakie ona niesie i ze Czar Pudziana w Tv moglby prysnac po przegranej 🙂

 • AAA

  Po co trzecia walka? Thompson wygrał 1 i 2 więc w czym problem?

 • Yeri

  W tym, że mu drugie zwycięstwo ukradli, ale w zasadzie masz rację.

>><<
ZamknijX