James Thompson o trzecim pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim: „Nie lubię go, ale chcę z nim walczyć.”

20 Grudzień 2012
James Thompson o trzecim pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim: „Nie lubię go, ale chcę z nim walczyć.”


foto: konfrontacja.com

Kilka dni temu doszło do całkiem istotnego zdarzenia dla polskiego MMA. Popularny w Polsce James Thompson, na wieść o (niedoszłej) walce Mariusza Pudzianowskiego w Londynie, rozpoczął agresywną kampanię w której wyzywał byłego strongmana na trzecie starcie.

Na początku wydawało się, że to tylko pojedynczy pstryczek w nos w wykonaniu „Colossusa”, ale fighter tylko nakręcał się z każdą kolejną wiadomością na twitterze i facebooku. Całość urosła do tego stopnia, że Anglik planował spotkanie twarzą w twarz, żeby pod presją publiczności, wymusić na Mariuszu walkę o wszystko. Postanowiliśmy skontaktować się z Thompsonem, który daje nam nadzieję, że historia z Mariuszem Pudzianowskim, może przerodzić się w trylogię. Teraz ruch dla Federacji.

Poniżej zapis rozmowy telefonicznej z Jamesem Thompsonem. Oczywiście wersja z napisami. KSW, make it happen!

Komentarze

 • Marcin

  Wideo prywatne

 • TD

  Podłe kłamstwo 😛 naprawione…

 • kamis

  Nie ma napisów od 5:40

 • MMA Fight Club

  Gdzie te napisy, co nieco kumam o czym gadacie, ale kłamstwo jest w opisie „wersja z napisami”

 • Pablomma

  Kawulski i Lewandowski boją sie trzeciej walki bo przecież Mariusz musi cały czas wygrywać a z Thompsonem może mieć problem, dla nich lepiej zeby Mariusz obijał kelnerów pokroju Boba Sappa, Butterbeana i Piliafasa…. odnosze wrażenie że Pudzian również boi sie trzeciej walki z DVD! Moim zdaniem 3 walka powinna być dlatego że James Thompson został perfidnie oszukany !!! ewidentnie wygrał walke!!!

 • muniek

  Mario to jest kura znosząca złote jaja. Nikt nie chce, żeby znowu przegrał i w skutek tego zakończył swoją karierę w mma. Poza tym w ostatnim materiale dla mymma Martin powiedział, że Thompson nie ma szans na występ na KSW.

 • bolip

  Pablomma nie podniecaj się tak Thompsonem że niesłusznie przegrał bo Ci żyłka pęknie.
  Myślę że Pudzian teraz by go pokonał , na tym etapie swojej kariery. Ale nie w w nabliższej walce tylko w następnej bym go skonfrotował z Kolosem. Takie moje zdanie.

 • dominion

  Piszą z Thompsonem i Pudzian to nie jedyny z którym chce się bić. Nawet z takim McCorkiem chce się Thompson bić, nawet nieźle jadą po sobie na innym forum.

  Thompson to naprawdę fajny gość z poczuciem humoru, odpisze do każdego i normalnie pisze na forum.

  Jasne że chciałbym go zobaczyć jak niszczy Pudziana po raz trzeci, jest to bezcenne widzieć obrażonego, czerwonego, wkurwionego Pudziana jak przegrywa. Ale @Pablomma ma racje.

 • F. Georgiew

  Końcówka bez napisów, robiliśmy je na zmianę, bo nikt nie ma czasu, końcówka jest o podcaście i jego linii odzieżowej, jeśli nie rozumiecie go słuchając tutaj (co mnie nie dziwi), to podcastu i tak nie posłuchacie 😉

 • dominion

  @bolip

  Jakim etapie „swojej kariery” by Pudzian wygrał z Thompsonem? Co on zrobił, kogo on takiego pokonał i gdzie on tak ćwiczy/ł że pokona Thompsona?

 • muniek

  Pudzian teraz będzie sam trenował w swojej nowo wybudowanej salce. Prawda taka, że on nie ma prawa wygrać z Thompsonem. Na KSW 23 znowu dostanie jakiegoś ogórka do obicia.

 • lange

  dominion…Jasne że chciałbym go zobaczyć jak niszczy Pudziana po raz trzeci ;D;D buahahahaha kto kogo zniszczył ten zniszczył|! teraz jak by doszło do walki z poudzianem to pudz by doj… thompsona jak to zrobił lashley

 • MMA Fight Club

  Kto uważa że pudzian wygrałby z Thompsonem jest śmieszny, ludzie niewiedzieliście jego 2 walki z nim przecież pudzianowski odgrażał się publicznie przed walką, że tym razem jest w 100% przygotowany na niego i co wyszło, ring zweryfikował wszystko, przeleżał większość walki na plecach, a pod koniec 2 rundy trzymał jedną reką za line a drugą uderzał Thompsona, co zastanawiąjące główny sędzia KSW nie zwrócił pudzianowi uwagi, że niewolno trzymać się lin choć widział to bardzo dobrze, trzymał tą line prze 9 sekund więc tego nie da się niewidzieć.
  Pudzianowski sam decyduje kto będzie z nim walczył na KSW, K&L rzucają mu tylko propozycje którego buuma będzie łatwiej obić.
  Nie zrobił żadnego progresu od ksw 17 nieoszukujmy się, widzieliście jego walkę z Piliafasem dokładnie, przecież ostatnie sekundy jak uderzał go w parterze… to nie były mocne uderzenia, Piliafas się położył i czekał kiedy sędzia przerwie

 • Pablomma

  @bolip widze masz pojęcie …. to powiedz mi gdzie teraz Pudzian trenuje? na jakim on jest etapie? jego ostatnie 2 walki nie pokazały nic, nie wiemy na jakim znajduje sie poziomie. Z tego co wiem to on nawet nie trenuje bo nie ma go w żadnym klubie, pewnie sam w domu sobie trenuje tzn. biega 🙂 widać że Mariusz tego sportu nie traktuje poważnie, zawodnicy MMA trenują często nawet 2 razy dziennie…

 • Jaro

  Nic taka walka nie pokaze bo Thomson jest kelnerem w mma (zaden poziom sportowy)ale fajny gosc

 • Pablomma

  @Jaro twoim zdaniem Thompson jest większym kelnerem niż Bob Sapp? Moim zdaniem akurat dla Pudziana jest dobrym rywalem, nie za mocny i nie za słaby. Zobacz ostatnią walke Thompsona na SFL z Lashleyem tam Thompson pokazał sie z dobrej strony.

 • dominion

  Ciekawe jak dla Tima Silvy pójdzie z Satoshii Ishim 31 grudnia. Najprawdopodobniej zwycięży, jeżeli przegra to chętnie zobaczę go z Pudziną.

 • Michu

  Szczerze z miłą chęcią zobacze jak znowu Thompson leje Pudzille 😉 a jeżeli Pudzian by go poskładał udowodnił by przynajmniej że w końcu jego rozwój poszedł w góre a nie stanął w miejscu na kolejnym kelnerze…

 • Blade

  To najbardziej sensowna walka dla Pudziana obecnie. Nikt sie nie spodziewal ze DVD wygra ich 1 walke, bo w tym czasie masowo przegrywal pojedynki w 1 rundach.

 • dominion

  Thompson dobrze o Nim pisał na swoim blogu, człowiek bez honoru.

 • stefano

  Pablomma
  Butterbean słaby? Zobacz na jego rekord bokserski, a w MMA też sobie nieźle radzi. Philiafas miał przecież znokautować pudziana? Jakoś tego nie zrobił, Kawaguczi też był słaby? W pierwszej walce z Thompsonem wygrywałi by wygrał gdyby nie anakonda.
  Teraz by go zniszczył jak psa Pudzian, niewiem co wy macie do tego Pudziana, zrobił naprawdę dużo dla sportu polskiego!

 • muniek

  Butterbean był również współorganizatorem gali Moosin – God of Martial na której walczył Pudzian z Sylvią. Może i był on dobrym bokserem, ale kiedy to było. Tak samo Sapp czy Philiafas – przyjechali tylko po wypłate. Pudzian może i zrobił dużo, ale teraz ma gdzieś całe te mma i ważne, żeby hajs się zgadza.
  stefano – gdyby nie anakonda to wielu zawodników w mma by nie wygrało swoich walk. Poddanie zawodnika to jest część tego sportu.

 • KaGoot

  Thompson może sobie pomarzyć o tej walce. Martin Lewandowski powiedział że do Pudziana nie będą już ściągać gwiazd tylko anonimowych zawodników. W sumie ich rozumiem taki zawodnik bez nazwiska to i do kasy nie będzie miał zbyt dużych wymagań, bo wie że nawet przegrywając z Pudzianem już jest bardziej rozpoznawalny w środowisku MMA. A po za tym po nie wiem w jakiej kategorii wagowej James miałby walczyć z Pudzianem. Ostatnio był limit -125, a Thompson chyba około 140 teraz się kręci o ile się nie mylę.

 • Pablomma

  stefano… spoko Butterbean był dobry w stójce ale w parterze nie potrafił nic, wystarczyło go obalić i jest po walce! a Pudzian z Thompsonem nie wygra bo Pudzian nie trenuje tylko sie opierdala, widać jakie ma podejście do tego sportu skoro w ogóle nie trenuje