Junior dos Santos: „To był najlepszy obóz treningowy. Jestem gotowy kogoś poddać.”

23 Grudzień 2012
Junior dos Santos: „To był najlepszy obóz treningowy. Jestem gotowy kogoś poddać.”

Gdzie tkwi sekret nieznanego fightera, który przychodzi znikąd, czyści wagę królewską UFC, po czym zostaje jej mistrzem? To odpowiedni ludzie w około a Junior dos Santos otacza się najlepszymi specjalistami. To właśnie z tego powodu „Cigano” śpi spokojnie przed najbardziej oczekiwanym rewanżem wagi ciężkiej tego roku z Cainem Velasquezem.

Myślę, że do tej walki, miałem najlepszy obóz treningowy dotychczas. Czuję się świetnie i nie mam żadnych kontuzji. Będę gotowy w 100%.

Aż pięć wygranych na dziewięć pojedynków w UFC już w pierwszej rundzie. Powalił na ziemię Fabricio Werduma, skapitulował przed nim mistrz high kicków – Mirko Cro Cop, w zaledwie 64 sekundy odebrał pas Velasquezowi. Wyliczanka byłaby długa, jednak Brazylijczyk ani myśli zwalniać po 4 latach w największej organizacji MMA.

Nauczyłem się trochę z tamtej walki (z Cainem). Przeszedłem przygotowania myśląc o nim. Pomimo, że walka była szybka, to nauczyłem się czegoś, co użyję i tym razem.

Przekonany o swej umiejętności znokautowania każdego człowieka na planecie, Junior nie zamierza schodzić do parteru, ale gdyby zaszła taka ewentualność, Brazylijczyk gotów jest zakończyć pojedynek właśnie w tej płaszczyźnie.

Trenuję sporo jiu-jitsu i mogę powiedzieć, że jestem gotowy kogoś poddać. Jeżeli walka zejdzie na ziemię i nie będę w stanie wrócić na nogi, będę szukał poddania.

Komentarze

 • MMA Fight Club

  Licze na to, że plan Cigano się nie sprawdzi. Odliczam dni do tej gali i tego pojedynku

 • Rubber Guard

  Oby Cain obalił JDS’a. Chcę widzieć jak się poradzi z tą dominacją Caina.

 • Mechiko

  2 runda KO na Cainie 🙂

 • Patryk

  Trzeba pamiętać, że przegrana uczy więcej niż wygrana, Cain nie da się już podejść tej cięzkiej łapie JDS

 • El Hombre

  Stawiam na Caina 🙂

 • DNX

  oj chcialbym zeby wygral Cain ale cos mi sie wydaje ze walka sie skonczy podobnie jak pierwsza…

 • coś mi się wydaje że będzie niespodzianka i Cain znokautuje JDS