Kings of Sanda II – walki

autor:
19 Grudzień 2012

Sanda to jedna z tych dyscyplin, gdzie ciężko o nieciekawą walkę. Przekonać się o tym możecie, oglądając powyższe cztery walki, w których ostra stójka jest temperowana przez wykonywane w czas obalenia, a dodatkowych emocji dostarcza brak ringowych lin i wypchnięcia poza platformę. Oprócz niedoszłej uczestniczki turnieju kobiet w KSW, Pauliny Raszewskiej, zobaczycie także obfitującą w zwroty akcji wyczerpującą walkę Wiktora Brańskiego, jednego z braci Rajewskich z płockiej szkoły sandy, a także zakończoną dyskwalifikacją walkę Kamila Boszko z Łukaszem Demczurem. Polecamy!

Komentarze

  • Artur Bartos

    Wiadomo co znaczą te gesty rękami? Czy ciosy są tylko po to by znokautować lub przygotować obalenie. czy też są jakoś punktowane?

  • F. Georgiew

    Zazwyczaj punktowane są też kopnięcia na głowę i klatkę piersiową. Dużo zależy od walczących zawodników, widziałem walki doświadczonych gości, którzy toczyli długie i równe pojedynki w stójce, ale też akcje typu zawodnik z MMA z gościem czysto stójkowym obalał średnio raz na dwie kombinacje rywala.