KSW 22 jednak w Warszawie. Anzor Azhiev i Christos Piliafas w rozpisce?

30 Grudzień 2012
14
KSW 22 jednak w Warszawie. Anzor Azhiev i Christos Piliafas w rozpisce?

Wczoraj, spotkaliśmy się z Maciejem Kawulskim, by dokonać rocznego rachunku sumienia. Dyskutując o tym, nie dało się pominąć związanych z tym planów ekspansji federacji KSW na 2013 rok. Okazuje się, że 22-gala nie odbędzie się – tak jak planowano wcześniej – we Wrocławiu a ponownie w stolicy. Co wpłynęło na tę decyzję?

Mogę to już powiedzieć półoficjalnie. Gala KSW 22 będzie prawdopodobnie po raz kolejny w Warszawie, w połowie marca. W związku z czym debiut w KSW Pawła Nastuli, zobaczymy w stolicy, w jego mieście, w którym wielokrotnie próbowano doprowadzić do gali z udziałem Pawła, ale nie udało się to z różnych powodów. Będzie to naprawdę duży „boom” i na galę pójdą na pewno ludzie, którzy chcą zobaczyć Pawła przed zakończeniem, nieuchronnym – bo Paweł Nastula nie zaczyna swojej kariery – tylko gdzieś ją kończy i nie chce mówić mówić tutaj, że to jest jego ostatnia walka, tylko mówię o jakiejś tam tendencji.

Oprócz wspomnianej zmiany miejsca z Wrocławia na Warszawę, Maciej Kawulski wspomina o potencjalnych zawodnikach, których federacja bierze pod uwagę na marcową galę. I tak, pada tu nazwisko Anzora Azhieva.

Istnieje również prawdopodobieństwo, że Konfrontacja raz jeszcze sięgnie po Christosa Piliafasa. Jest to jednak informacja całkowicie niepotwierdzona a jedynie podana na podstawie tego, co zawodnik z USA – nie pierwszy raz – napisał na swoim oficjalnym facebooku:

Szukam sponsorów na moje nadchodzące walki. Jedną mam w marcu, za oceanem, w Europie, która będzie w PPV i druga tutaj w Michigan!

Termin się zgadza, natomiast mylący jest zwrot Pay Per View, bo KSW 22 nie będzie wyświetlane w płatnym systemie, chyba że zawodnikowi chodziło tutaj o internetowy IPLA TV. Jak wiadomo, obaj ciężcy: Paweł Nastula i Karol Bedorf nie mają jeszcze ustalonych przeciwników. Wciąż jednak w głowach dźwięczą nam słowa Martina Lewandowskiego, który po mało spektakularnym występie Piliafasa zapowiedział, że raczej nie będą korzystali więcej z jego usług, ale w biznesie nigdy nie wolno mówić „nigdy”. Więcej informacji na ten temat w obszernym wywiadzie TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

14
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
niktnicniewiedominionspoko_ziomalTDBuba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
niktnicniewie
Gość
niktnicniewie

Z tweetera Greckiego:
:Christos Piliafas ‏@Chris_Pilly
HEADED BACK TO POLAND TO FIGHT IN KSW WITH JAMES LEE. TIME TO DO WORK!

dominion
Gość
dominion

Albo

Wiśniewski vs. Bazelak

i ten kto przegra nie walczy już na KSW

dominion
Gość
dominion

Co z tego że Bazelak dostał leszczy na K-1 skoro Pudzian dostaje leszczy na każdym KSW. Z nie-leszczami przegrywa. Brak logiki.

Chciałbym Waluś vs. Bazelak II

spoko_ziomal
Gość
spoko_ziomal

Ten Pifalias czy jak mu tam to przeciez totalne dno, on ma jeszcze dostac szanse? Absurdem również jest rezygnowanie z Vanderleia Bazelaka, który miał definitywnie potencjał zająć rolę Najmana.. mówię tu o względach marketingowych.. Najman przegrywał, ale walki mu oferowano i budziły wielkie emocje. W moim mniemaniu Kamil Bazelak oczywiście sportowo jest na poziomie nawet wyższym od Walusia i stąd to on powinien walczyć na galach KSW, ale zdaję sobię sprawę, że na razie Kamil tego nie udowodnił na ringu, bo na KSW pechowo przegrał, a na K1 dostał leszczy. No ale naprawdę mnie to dziwi. Bazelak ma potencjał jak… Czytaj więcej »

Buba
Gość
Buba

Przytrzym ryj marudo. Lazisz i mendzisz od poczatku powstania swiata

zxc
Gość
zxc

„Christos Piliafas w rozpisce?”

Wkurzają mnie te plotki. Facet napisał o Europie i PPV a Wy od razu KSW…

luky
Gość
luky

Ja bym nie kombinował i w ciężkich zestawieniach wykorzystał zawodników na kontraktach starcie rodem z PRIDE thompson vs nastula
do tego o pas Bedorf vs Overeem

irys
Gość
irys

Piliafas pewnie zawalczy z thompsonem 😀

zDalekaWidacLepiej
Gość
zDalekaWidacLepiej

Jak zawsze MMA News informacje z pierwszej reki, świetna robota!
Rozumiem, ze w przypadku zwycięstwa Bedorfa i Nastuli chłopcy spotkają się w następnym pojedynku o pas. Waluś z Piliafasem czemu nie a Rożal jak się namyśli mógłby skopać tyłek Thompsonowi.

Ultimate
Gość
Ultimate

Porażka zatrudniać zawodnika który położył się i nawet nie próbował się bronić, nawet pozorów takich nie stwarzał, no cóż włodarze KSW liczą na powtórke walki Piliafas-pudzian, tym razem w wykonaniu walusia ich perełki

muszka
Gość
muszka

Nie chcem więcej oglądać tego ogóra Piliafasa na KSW.

luky
Gość
luky

Też myślę że jeśli Piliafas to dla Walusia bo po tym co pokazał z Pudzianem nie widzę go z Bedorfem ani z Nastulą.

bart
Gość
bart

Grecki vs Waluś ?