Mark Hominick kończy karierę

autor:
12 Grudzień 2012
2
Mark Hominick kończy karierę

Po dziesięciu latach owocnej kariery, w wieku 30 lat, na zakończenie przygody z MMA zdecydował się Mark Hominick (20-12). Prekursor MMA w Kanadzie ogłosił tę decyzję w „UFC Tonight”, zapewniając, że występ na UFC 154 był jego ostatnim.

Po ciągu czterech porażek z Jose Aldo, Chang Sung Jungiem, Eddie Yaginem i Pablo Garzą, Kanadyjczyk zdecydował się na przejście na kolejny etap swojej kariery. Nie wiadomo jeszcze, co się pod tym kryje, jednak na pewno nie będzie on już rywalizował w octagonie.

Muszę żyć swoją pasją i podążać za marzeniami, co zapewniało mi rywalizowanie w MMA, zwłaszcza na galach organizowanych przez Zuffa, ale UFC 154 to była ostatnia walka, w której zobaczyliście mnie w octagonie, wraz z zakończeniem której idę dalej, wchodząc na nowy etap mojej kariery.

Wśród powodów, które skłoniły Hominicka do tej decyzji, istotną rolę odgrywają względy rodzinne.

Mam młodą córkę, a już niedługo urodzi mi się kolejna. Myślę, że to będzie następna faza mojego życia, muszę skupić się właśnie na tym. Ale zawsze będę zaangażowany w sport, to jest moja pasja i to, co mnie motywuje.

Hominick współtworzył historię MMA, uczestnicząc w wydarzeniach pod szyldem WEC, Affliction i UFC. Nie zdziwi nas, jeśli wkrótce okaże się, że pracuje gdzieś przy UFC Canada, otwiera swój klub, albo przejmuje ten, w którym obecnie ćwiczy, który stracił głównego trenera Tompkinsa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
El Hombrezxc Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Szkoda Hominicka, po śmierci Tompkinsa coś w nim pękło podobnie jak u Stouta…

zxc
Gość
zxc
Offline

Ostatnia walka w octagonie, „nowy etap kariery”.
Hmmm. KSW?
😀