Matt Mitrione nie chce testów VADA przed walką z Nelsonem

autor:
11 grudzień 2012
0
Matt Mitrione nie chce testów VADA przed walką z Nelsonem

Dave Mandel / Sherdog.com

Na dwa tygodnie przed ich walką, Roy Nelson poprosił Matta Mitrione, by ten poddał się wraz z nim dodatkowym, ochotniczym testom antydopingowym. Matt nie jest zainteresowany udziałem w dodatkowych testach, twierdząc, że rozproszyłyby go one w ostatnich dniach obozu treningowego. „Big Country” zdecydował się z nich skorzystać jeszcze gdy przygotowywał się pod Shane’a Carwina, który odrzucił propozycję uczestnictwa w programie VADA.

Matt nie widzi w tej decyzji nic kontrowersyjngo. Oto jak skomentował sytuację podczas konferencji telefonicznej przez TUF: Finale.

Roy mnie o to zapytał, nie pamiętam którego dnia, ale było to pewnie jakieś półtora tygodnia temu. Miałem mnóstwo innych rzeczy na głowie, uznałem to za coś, co będzie mnie tylko rozpraszać i po prostu nie byłem w stanie tego zrobić.

Nie mam problemu z byciem testowanym, ludzie mogą przyjść i przetestować mnie, kiedy chcą. Mam kilka tygodni krótszy obóz treningowy, więc chciałem założyć klapki na oczy i uciąć pozostałe rzeczy związane z moją karierę, porzucłem też na ten czas Twittera. Nie chciałem być rozproszony, mając kilka tygodni treningu mniej.

Roy Nelson także ma do tej sprawy dystans:

Właściwie to nie było dla mnie bardzo ważne. Zapytałem go, a to jest pytanie, na które można odpowiedzieć „tak” lub „nie”, albo w to wchodzisz, albo nie. W chwili obecnej jestem jak zero do dwóch w plecy.

Fani są sceptycznie nastawieni co do decyzji „Meatheada”, jednak nie można odmówić mu tego, że przyjął bez wahania walkę z Nelsonem, podczas gdy inni zawodnicy starali się uniknąć zaangażowania przeciw niemu na karcie TUF: Finale.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x