Paczka wywiadów po UFC on FOX 5

09 Grudzień 2012
0
Paczka wywiadów po UFC on FOX 5

W środku posta najważniejsze wywiady po gali UFC on FOX 5. Baza materiałów video będzie systematycznie powiększana a póki co umieszczamy te, które są już dostępne w sieci.

1. Denis Siver jest szczęśliwy, że mógł wysłać jasne przesłanie do reszty zawodników z wagi piórkowej. Przy okazji opowiada o tym jak poszło mu zbijanie wagi oraz przygotowania na Nam Phana. Jego marzeniem byłoby walczyć z kimś z top 5, np. z Korean Zombie a wisienką na torcie byłaby walka o pas na gali w rodzinnych Niemczech.

2. Abel Trujillo o pierwszej myśli jaka przyszła mu do głowy, gdy dowiedział się o zastępstwie jego przeciwnika na niedługo przed galą. Fighter nie przewidywał innej opcji niż pełna dominacja i wciąż nie może uwierzyć, że jego debiut poszedł tak wspaniale.

3. Daron Cruickshank opowiada o tym jak powinna wyglądać jego wymarzona walka i taką właśnie był pojedynek z Henrym Martinezem, który nieustannie na niego napierał. Daron nie przejmował się, że jego przeciwnik nie zrobił wagi i rozumie trudności, jakie pojawiają się po drodze. Tym samym z chęcią przyjmie część wynagrodzenia swojego przeciwnika, który będzie musiał oddać mu je w ramach rekompensaty. Okazuje się, że dodatkową pasją w życiu Cruickshanka są wizyty w solarium.

4. Yves Edwards jest w siódmym niebie po tym, jak w końcu udało mu się zawalczyć z Jeremym Stephensem. Od tamtego czasu był cały czas w formie i od początku walki próbował dążyć do nokautu. Teraz, w wieku 36 lat, pozostaje mu jedynie konsekwentnie dążyć do swojego celu, bo zostało mu najwyżej kilka lat w biznesie MMA. Yves nie potrafi jednak powiedzieć kiedy dokładnie zamierza przejść na emeryturę.

5. Ramsey Nijem jest szczęśliwy, że udało mu się wygrać, ale nie jest zadowolony ze stylu w jakim walczył. Jego pierwszy występ przed rodzinną publicznością sprawił, że był jednocześnie podekscytowany i trochę zestresowany. Pojedynek w Seattle Arena była spełnieniem jego dziecięcych marzeń, kiedy jako młody chłopiec oglądał tu występy sportowców oraz artystów. Był pełen podziwu, że jego przeciwnik cały czas napierał na niego, pomimo mocnych ran jakich doznał w trakcie walki.

6. Matt Brown nie uważa, żeby było coś takiego jak idealna walka i twierdzi, że mógł zrobić kilka rzeczy lepiej. W jego oczach odwaga oznacza pokonanie własnego lęku i zrobienie czegoś mimo wszechogarniającego strachu.

7. Rory MacDonald musi zobaczyć walkę, ale na pewno znajdzie rzeczy do poprawienia. Twierdzi, że nie lekceważył BJa, tylko ustawiał go pod techniki. Jest szczęśliwy, ale ma tyle do zrobienia w UFC, że nie okazuje wybuchów radości. Nie wiedział, że złamał żebra Pennowi. Zrobi chwilę przerwy, by zaleczyć poobijane łokcie i siniaki, a potem wróci do treningów, ale bez rzucania się na nie wygłodniały. Nie jest spięty, tylko skupiony.

8. Alexander Gustafsson najbardziej cieszy się z tego, że wybronił skrętówki Shoguna. Nie pamięta, by trzymał się siatki. Jak tylko dostanie szansę walki z Jonesem, będzie gotowy.

9. Cesar Gracie jest dumny z Nate’a Diaza, problemy zaczęły się wraz z kontuzją oka w pierwszej rundzie, po której Benson całkowicie przejął inicjatywę. Nie wie, czy Benson walczył z wykałaczką, ale to go nie interesuje i nie jest to jego problem. Nate nie jest smutny, że przegrał, tylko że zawiódł team. Dana nawet nie powiedział Cesarowi, że GSP chce Diaza, dowiedzieli się z mediów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o