Paul Daley dementuje plotki o bójce ulicznej i aresztowaniu

26 Grudzień 2012
4
Paul Daley dementuje plotki o bójce ulicznej i aresztowaniu

Dzisiaj rano, do redakcji nadeszła dość pesymistyczna informacja a jej treść jednoznaczna. Paul Daley uczestniczył w bójce ulicznej a w jej wyniku poniósł natychmiastowe konsekwencje prawno finansowe.

Wkrótce po tym fighter wydał oficjalne oświadczenie w którym kwestionuje wszystkie wcześniejsze zarzuty pod jego adresem. Nadal jednak pozostaje kwestia jego startu w turnieju wagi półśredniej Bellatora, który zaczyna się w styczniu.

Informacja z facebooka „Semtexa”:

Wygląda na to, że do mediów MMA dotarł masowy przeciek prasowy, w którym stwierdzono, że wdałem się w bójkę w barze, zostałem aresztowany i od tej chwili nie mogę otrzymać wizy do USA.

… aktualnie czekam na decyzję w sprawie wizy, którą mogę otrzymać dopiero pod koniec kwietnia. Oznacza to, że nie mogę uczestniczyć w ósmym sezonie i turnieju Bellatora, ponieważ zaczyna się w styczniu.

W nadchodzących miesiącach będę walczył w Europie, pozostanę więc aktywny, oczekując na decyzję w sprawie wizy.

Nie byłem zaangażowany w bójkę w barze. Jest to 100% nieprawdziwa wiadomość.

To dość interesujące, że ktoś miał interes w tym żeby rozpowszechnić informację tego typu, choć jest wiele powodów, dla których nie można w pełni wierzyć temu co twierdzi charyzmatyczny „Semtex”. Jeżeli faktycznie jest ona nieprawdziwa, jest spora szansa, że wkrótce wyjdzie na jaw źródło oraz powody tego przecieku. Jes to to jednak mało interesujące w porównaniu z tym, co mogłoby zrobić z takim potencjałem KSW w nadchodzących galach, skoro fighter sam zasugerował swój udział w europejskich eventach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Blade
Gość
Blade

Tez mysle, ze BAMMA. Dla KSW zbyt grozny, zbyt nieznany w proporcji do ceny, jak wygra pas KSW to Bellator mu nie pozwoli go bronic. Nieoplacalna inwestycja.

El Hombre
Gość
El Hombre

Będzie walczył raczej dla BAMMA.

Blade
Gość
Blade

Semtex jest za silny dla naszych WW, ale moglby sprobowac w MW.

avalon
Gość
avalon

A janek nie ma jeszcze przeciwnika, hehe.