Paul Daley wypada ze styczniowego Bellatora z powodu bójki w barze

26 Grudzień 2012
Paul Daley wypada ze styczniowego Bellatora z powodu bójki w barze

To bardzo niefortunny zwrot akcji dla Paula Daleya, który uczestniczyłby w pierwszym, niezwykle ważnym wydarzeniu organizacji Bellator FC, który w styczniu zadebiutuje w telewizji SPIKE TV. Brytyjczyk został aresztowany za bójkę w barze i tym samym wypada z turnieju wagi półśredniej ósmego sezonu BFC. Co więcej, grożą mu poważne sankcje prawne.

„Semtex” został już uznany za winnego, dostał zakaz wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych a na domiar wszystkiego, grożą mu dwa lata więzienia. Turniej Bellatora odbędzie się zgodnie z planem a tymczasem organizacja zapewne szuka już zastępstwa dla jego przeciwnika – równie charyzmatycznego „War Machine”, który z pewnością mógłby udzielić Brytyjczykowi porady w kwestii bójek ulicznych i konsekwencji, jakie teraz go czekają.

Daley, nie od dziś znany jest jako osoba sprawiająca problemy, ale ten występek, będzie go naprawdę sporo kosztował. Za nielegalne uderzenie po walce z Joshem Koscheckiem, otrzymał wilczy bilet z UFC, bez prawa powrotu. Kilkukrotnie nie zrobił wagi na walkę, co było przyczyną kolejnych konfliktów, jednak nie da się ukryć, że w swojej długoletniej karierze godnie rywalizował z najlepszymi, dostarczając również tych pozytywnych emocji jako eksplozywny fighter.

Jego lipcowy debiut w Bellatorze, Paul może zaliczyć do udanych, ale styczniowy występ byłby dla niego jeszcze bardziej istotny. Póki co, Anglik ma zakaz wstępu na teren USA, do czasu wyjaśnienia jego sytuacji.

Komentarze

  • Bartek

    Zawsze był z leksza pojebany ;D

  • Loku

    Jedynym wygranym w tej sytuacji jest War Machine. Nie wierzę aby Bellator sprowadził mu tak niebezpiecznego rywala na zastępstwo