Polsat wycofuje się z MMC Fight Night. Gala pod znakiem zapytania.

14 Grudzień 2012
10
Polsat wycofuje się z MMC Fight Night. Gala pod znakiem zapytania.

Ta informacja spadła na nas dzisiaj jak grom z jasnego nieba. Telewizja Polsat wycofała się z transmisji MMC Fight Club a powodem są problemy natury urzędowej. Przez cały czas mieliśmy co prawda bezpośredni kontakt z organizatorem, który uspokajał emocje i dementował kolejne rewelacje, ale w pewnym momencie przestaliśmy mieć jakiekolwiek złudzenia, bo wiadomość o tym, dotarła do nas z samej góry, czyli z Polsatu. Co więcej, jest ryzyko, że na gali nie pojawią się najważniejsi zawodnicy z Polski, co w zasadzie jest jedną z przyczyn/następstw tych wydarzeń.

Wszystko zaczęło się od publikacji wywiadu (Paczków) z Damianem Grabowskim, który stwierdził, że nie wie czy w ogóle poleci, ponieważ nie doszedł z organizatorami do wspólnego rozwiązania. Nie wiemy czy wywiad zmienił cokolwiek, ale już chwilę po jego pojawieniu się, okazało się, że problem został zażegnany.

Później wycofał się Marcin Najman, w jego miejsce wszedł Mariusz Pudzianowski a Tyberiusz Kowalczyk nie krył zdziwienia, że zmieniono formułę walki w jakiej ma wystąpić. Choć kontrowersyjnie, to wszystko zmieściło się w przyjętych ramach problemów organizacyjnych a nawet wyszło to MMC na lepsze, bo siła marketingowa byłego strongmana, przyciągnęła zarówno fanów jak i sponsorów. Później jednak, otwarcie pojawiła się kolejna rewelacja, że wycofał się jeden ze sponsorów, ale i tu organizatorzy zaradzili i „obiecali zapełnić lukę”.

Od tego tygodnia, z różnych stron zaczęły jednak napływać kolejne niepokojące informacje i w naszym przekonaniu, wszystko zaczęło się wymykać spod kontroli. Najważniejsi zawodnicy z Polski nadal są u siebie, czyli w kraju, co zostało potwierdzone przez nas osobiście, względem każdego jednego zawodnika z osobna.

Nie wdając się w szczegóły, nie trudno jest poskładać kolejne elementy w całość, zwłaszcza gdy jest godzina 15:30 w piątek a event ma odbyć się w niedzielę. Wszystko konsultowaliśmy z organizatorami i osobami blisko całych wydarzeń. Jasnym jest, że sprawy przybrały niekorzystny obrót. Dostatecznie długo wstrzymywaliśmy się z publikacją tekstu o sytuacjach, które są w trakcie rozwiązywania, ale wydaje się, że klamka już zapadła i jest mała szansa, że ten tekst będzie miał wpływ na ostateczne powodzenie gali.

Jeżeli coś się wydarzy, to tylko dzięki jakiemuś szczęśliwemu zbiegowi okoliczności lub dzięki naszej publikacji, która dotrze gdzie trzeba w mgnieniu oka. Czy wolelibyśmy tego nie pisać? Oczywiście! Ale wszystko wskazuje na to, że powyższy scenariusz potwierdzi się w ciągu kilku kolejnych godzin a wraz z nim, na jaw wyjdą kolejne informacje. Więcej szczegółów wkrótce.

UPDATE: Otrzymaliśmy informację, że Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie nie leci do Londynu.

UPDATE 2: Tyberiusz Kowalczyk napisał z kolei na FB, że leci do Londynu i liczy, że Mariusz również tam się pojawi. Organizatorzy zapewniają go, że wszystko jest pod kontrolą.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

10
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
kubaKkkD O M I N I O NczytelnikEl Hombre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kuba
Gość
kuba
Offline

to wszystko przez najmana

Kkk
Gość
Kkk
Offline
D O M I N I O N
Gość

Piwo to Ja pije o 11 rano.

czytelnik
Gość
czytelnik
Offline

A tak liczyłem na fajny wieczór z piwkiem.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Czekałem na walkę Damiana Grabowskiego. Jeżeli gala nie wypali to lipa…

Polsat
Gość
Polsat
Offline

Skąd wiecie że Polsat nie transmituje gali ?

pawlacz
Gość
pawlacz
Offline

czyżby Najman miał nosa i wyczuł spisek;p

MMA Fight Club
Gość
MMA Fight Club
Offline

Na KSW napewno go nie będzie, Lewandowski już się wyraził o Tyberiuszu dosadnie, może z koksem powalczy co było by dobrą informacją dla Ciebie DX

D O M I N I O N
Gość

Czyli po prostu Tyberiusz zawalczy z Pudziao na KSW tak? Nie lepiej już Tyberiusz vs. Waluś?

MMA Fight Club
Gość
MMA Fight Club
Offline

Trudno żeby gala z takimi nazwiskami, odbyła się bez telewizji, bez dobrej reklamy, zapewne bez sponsorów gali nie będzie:(