Przygotowania Juniora dos Santosa do UFC 155

autor:
20 Grudzień 2012

Większość ludzi ogarnia właśnie świąteczna gorączka, mnie jednak ogarnia ta związana z ostatnią galą UFC w tym roku i starciem dwóch najlepszych ciężkich na świecie – Juniora dos Santosa i Caina Velasqueza. Powyższe video prezentuje migawki z treningu siłowego i kondycyjnego Brazylijczyka. Polecam rzucić okiem, aby jeszcze bardziej nakręcić się na UFC 155, która już (albo dopiero) 29-ego grudnia.

Komentarze

 • Tapoutdeal1989

  Nie chcę się chwalić ale podnoszę na siłowi więcej i ogulnie ten trening jest śmieszny dla mnie to tak na pół gwizdka i jeszcze gorzej masa mięśniowa jakom niewątpliwie posiada potrzebuje ostrego wysiłku aby się rozwijać takie obciążenie to maks 80 kg junior podnosi niewiele a ma tak mocny cios nie lubię typa a tutaj macie jak powinien trenować https://www.youtube.com/watch?v=I8aKNunyjpY

  alistair overeem pokona juniora przez ko w 3 rundzie jak dojdzie do walki .

 • Wodzu

  😀
  https://www.youtube.com/watch?v=YEfqYRVeH2g
  Zobacz jak trenuje Pudzian, tak właśnie powinien wyglądać trening siłowy Overeema. Pudzian robi 3 serie a nie jedną. Pudzian wygra z overeemem w 20 sekund.

 • Domino

  Tapoutdeal1989 – ku… to gdzie popełniłeś błąd? Powinieneś być na równi z Santosem, a jednak nie jesteś… Możesz sobie mocniej trenować, jeśli to robisz 3 razy w tygodniu, a on pewnie ćwiczy 2-3 razy dziennie, więc się uspokój, trenerze Okniński.

 • Mechiko

  Nie karmcie trolla

 • Tapoutdeal1989

  Pajace i niewyedukowane trolle wasze mamy poowiny się wstydzić siła wystarczy żeby was połamać wesołych świąt lapsy z 3 c .

 • Mechiko

  Giń trollu, zakompleksiony gimbusie, ktory nigdy maty nie widział…