Pudzian w mrocznej reklamie przedtreningówki Olimpu

autor:
11 Grudzień 2012

RedWeiler to nowy środek, do którego reklamy zatrudniono Mariusza Pudzianowskiego. Choć skład preparatu nie zawiera żadnych cudownych składników, jest to bowiem połączenie mixu kreatynowego, kofeiny, oraz argininy z beta-alaniną, w filmie zobaczymy ostro trenującego „Pudziana”, który po zażyciu czerwonej substancji dostaje wręcz ataku agresji i dodatkowej motywacji. Zobaczcie i sami oceńcie, czy kupujecie Mariusza w tego typu przedsięwzięciu.

Komentarze

 • D O M I N I O N

  RedWeiler to Czerwony Przysiółek.

  Teraz co to znaczy Przysiółek.

  Portal Wiedzy nam mówi że Przysiółek to: forma osiedla wiejskiego, składającego się z kilku lub kilkunastu zagród. Przysiółek posiada własną nazwę, ale nie stanowi odrębnej jednostki administracyjnej (należy do większej wsi).

  Czyli: Czerwony ogródek zagrodzony kilkunastoma wsiami.

  Tłumaczenie:

  Czerwony: to jest kolor, napewno prochu który trzeba rozpuścić i wymieszać z wodą w którym wszystkie chemie się znajdują

  Ogródek zagrodzony kilkunastoma wsiami: to jest metafora na mix kreatyny, argininy z beta alaniną i kofeiny które są tą zagrodą, oporą wśi.

  chyba kupie.

 • kuba

  D O M I N I O N… czlowieku zkad ty sie urwales;D jest klimat

 • Martin

  Zapewne masa ludzi nie czytajaca skladu odzywki kupi ja bo Pudzian gra w reklamie 🙂 Kiedys Olimp uwazalem za solidna firme jak zaczynalem cwiczyc, nie bylo dostepu do zagranicznych odzywek a moze i byl dostep ale wiedza nie byla odpowiednia. Kazdy zaczyna od olimpu dopoki nie pozna lepszych i solidniejszych firm 🙂

 • Rodzynello

  Kuba powiedz mamusi, aby ci kupiła słownik na święta. Grunt to inwestycja w samego siebie ^^

 • CAT

  Ten znaczek głowy kota jest jak z bajek Disneya – tragedia !
  .. ale pudzian fajnie zagrał.

 • kuba

  Rodzynello…chyba mamusia nadala ci ten nick zapewne lubisz rodzyny;D mamejo

 • vivevdi

  Ciekawe. Widac ze Olimp celuje w nowy target- fighterow.
  Chociaz ja sam osobiscie zle sie czuje jak biore pompujaca przedtreningowke przed treningiem MT, szybko jakos kondycje trace.