Roy Nelson o testach VADA i uczestnikach TUF 16

autor:
18 Grudzień 2012
0
Roy Nelson o testach VADA i uczestnikach TUF 16

Roy Nelson ma nowy zwyczaj wzywania kolejnych rywali do podjęcia nadprogramowych testów antydopingowych, zapewnianych przez VADA. Kolejne odmowy Shane’a Carwina i Matta Mitrione nie przeszły bez echa w świecie MMA, niejako podważając ich reputację. O tym, a także o uczestnikach TUF 16, Roy wypowiedział się w ostatnim „MMA Hour”.

To jest rzecz, której nie rozumiem w sprawie VADA. To nie jest takie ciężkie. Pytam, czy chcesz to zrobić. Jeśli mogę dać ci prezent, oczywiście, że powiesz „dzięki Roy”. Z Mattem było tak, że zadzwoniłem do niego osobiście, ponieważ uznawaliśmy się za kolegów i powiedziałem „Cześć, to jest to, co chciałbym zrobić”. On powiedział „ok”. A następna rzecz jakiej się dowiedziałem, to że jednak nie chce się tego podjąć. Ale mówię to na antenie „MMA Hour”, jeśli walczysz z Royem Nelsonem, nie bądź zaskoczony, jeśli będę miał dla ciebie „prezent”. Jeśli mogę coś zyskać ze strony organizacji non-profit, która stara się uczynić ten sport lepszym, to tak długo jak będzie to przez nich sponsorowane, będę się na to pisał. To jest drogi test. Odpowiedzi tych ludzi są mniej więcej takie: „och VADA to, VADA tamto”. To najbardziej lamerska rzecz. Musisz nasikać do kubka i on idzie do laboratorium. Laboratorium mówi, ok to jest dobre, albo że robisz jakieś podejrzane rzeczy.

Dziś okazało się, że jedynie czterech uczestników TUFa zostanie zakontraktowanych przez UFC. Ich los jest tym bardziej niepewny, że wkrótce w największej organizacji na świecie zagoszczą także zawodnicy Strikeforce. Roy Nelson nie dziwi się temu stanowi rzeczy i tłumaczy dlaczego sam utrzymuje kontakt tylko z dwoma uczestnikami programu.

Osobiście dobrałbym zupełnie inną grupę. Było sporo gości, którzy chcieli naprawdę zostać Ultimate Fighterem. Ale byli tacy, którzy pomylili programy. Oni myśleli, że to Jersey Shore, ale tak nie jest.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o