Vahagn Petrosyan zapowiada czwarty odcinek o „roli cutmana w MMA” – przeciwdziałanie urazom i ich skutki

17 grudzień 2012
0
Vahagn Petrosyan zapowiada czwarty odcinek o „roli cutmana w MMA” – przeciwdziałanie urazom i ich skutki

Przedświąteczne szaleństwo dotarło nawet do naszej redakcji, przez co kolejna zapowiedź niezwykle popularnego felietonu o „roli cutmana w MMA”, przeciągnęła się o dobre kilka dni. Tym razem na celownik weźmiemy najczęściej spotykane urazy w trakcie walki.

Informacja od Vahagna:

W kolejnym odcinku poruszymy sprawę o tym, jak szybko i skutecznie minimalizować skutki urazów i jak przeciwdziałać im podczas przerw miedzy rundami. Dla jednych minuta to dużo czasu, a dla innych zbyt mało. Wybierając, kilkanaście sekund przed przerwą, odpowiednie akcesoria i kolejność działania, można w ten sposób zdziałać cuda i jednocześnie pomóc komuś dokończyć i wygrać walkę. Dla wielu, taka niewiedza stwarza barierę przed reakcją, tak więc postaramy się w kolejnym odcinku rozwiać niektóre z mitów.

Ten artykuł będzie skierowany przede wszystkim do osób, które stoją w czyimś w narożniku w trakcie walki. Oprócz wiedzy teoretycznej, którą przekaże Wasz trener, przyda się Wam również wiedza o tym, jak przywrócić wszystkie funkcje w ciągu zaledwie jednej minuty.

Miejmy nadzieję, że tym razem zgodnie z planem, czyli już w najbliższą środę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x