Abu Azaitar vs. Piotr Strus na KSW 22

16 Styczeń 2013
Abu Azaitar vs. Piotr Strus na KSW 22

Kiedy kilka dni temu podaliśmy informację o udziale Piotra Strusa na KSW 22, w internecie pojawiły się informacje, iż jego przeciwnikiem może być Antoni Chmielewski. Choć przy takich decyzjach pod uwagę bierze się wielu zawodników, od początku mieliśmy informację, że włodarze KSW pójdą w innym kierunku, aniżeli w stronę „Antonia”. Przed chwilą federacja KSW potwierdziła, że rywalem wychowanka Nastula Team będzie Abu Azaitar (5-2).

Ten niemiecki zawodnik z marokańskimi korzeniami, jest obecnie plasowany przez portal groundandpound.de na drugim miejscu wśród niemieckiej wagi średniej. Azaitar walczył m. in. z Martinem Zawadą, którego pokonał na Respect FC 7, aby pół roku później przegrać na kolejnym RFC z Marcinem Naruszczką.

27-letni fighter na co dzień trenuje w Jupps Fight Team w Kolonii, gdzie trenuje m. in. z bratem – Omarem Azaitarem. Jego menedżerem jest znany polskim fanom MMA – Cengiz Dana. Azaitar pojawił się już w Polsce na KSW 18, gdzie stał w narożniku wspomnianego Cenziga. Poniżej próbka możliwości Abu Azaitara.

Komentarze