Gegard Mousasi oczami „Maulera”

21 Styczeń 2013
Gegard Mousasi oczami „Maulera”

Alexander Gustafsson (15-1, 7-1 UFC) znów zawalczy w Szwecji, a jego rywalem będzie przechodzący ze Strikeforce Gegard Mousasi (33-3-2, 0-0 UFC). „Mauler” oczekuje wyjątkowego wyzwania 6 kwietnia i traktuje swojego przeciwnika jako największe wyzwanie w karierze. Dokładne słowa w środku posta, a my przy okazji chcemy wybadać jak oceniacie szanse Ormianina w walce z czołowym młodym półciężkim.

[poll id=”80″]

Oto dokładne słowa Gustafssona dla portalu MMAViking:

Gegard jest póki co najcięższym i najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem, przed którym mnie postawiono. Jest młody, jest głodny, ale ma mnóstwo fighterskiego doświadczenia. Także to będzie bardzo interesujące zawalczyć z takim rywalem przed własną publicznością, jestem z tego bardzo zadowolony.

Pięciorundowa walka w Sztokholmie będzie niewątpliwym hitem pod kątem sportowym, a zdecydowana wygrana któregokolwiek zawodnika postawi go na samym szczycie dywizji półciężkiej. Z niecierpliwością czekamy na Wasze głosy i komentarze dotyczące tego starcia, zwłaszcza, że obydwaj fighterzy mają na rozkładzie wygrane z naprawdę dużymi nazwiskami i bardzo czyste rekordy.

Komentarze