Bisping: „Czy po kuracji testosteronem, Vitor wciąż ma jeszcze penisa?”

18 Styczeń 2013
Bisping: „Czy po kuracji testosteronem, Vitor wciąż ma jeszcze penisa?”

Na wczorajszej konferencji prasowej przed UFC on FX 7, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji o 180 stopni. Zazwyczaj, pełen ogłady i spokoju Vitor Belfort, w swoim stylu lekko usypiał zgromadzoną publiczność przez całą długość trwania konferencji, by na koniec doskoczyć do Michaela Bispinga i wymierzyć pięść centralnie w jego podbródek. Na scenie doszło do małej przepychanki, podczas której Belfort nie ustępował. Rozgniewany, po raz kolejny nazwał Brytyjczyka chuliganem. Można się jedynie domyślać co siedziało wówczas w głowie Michaela Bispinga. Tak naprawdę nie musimy się jednak domyślać, bo wszystko powiedział w wywiadzie po konferencji.

Zwykle, lubię podejść blisko swojego przeciwnika, ale on miał w pełni wyprostowane ramię i wówczas zaczął szukać kontaktu z moją szczęką. Wtedy ja odsunąłem jego rękę, ponieważ, no wiesz, słuchaj – nie dotykaj mnie. W reakcji Vitor podpompował się i stracił spokój. Powiedział, że jestem chuliganem a ja pokazałem się jak profesjonalista. Teraz on pokazał się jak chuligan i zachowywał się jak chuligan. Więc, całe to gadanie o Jezusie, biblii, honorze i szacunku można wyrzucić za okno. On jest podekscytowany przed tą walką i ja również nie mogę się doczekać. To było idealne, to była świetna konferencja prasowa, podczas której Vitor zanudził mnie na śmierć, jednak pod koniec choć raz pokazał odrobinę charakteru. Porzucił całą tą maskę Jezusa i przez sekundę był prawdziwy. Tak, to będzie wspaniała walka, będą leciały iskry. Świetny pokaz gwarantowany. Ważenie również będzie dobre. Ale czy muszę zabrać ze sobą ochraniacz na zęby? Czy on potrafi siebie kontrolować? Czy sterydowe szaleństwo weźmie górę? Czy kuracja TRT jest tego przyczyną? Czy poziom jego testosteronu jest podwyższony? Tak mi się wydaje. Czy jego jądra są skurczone? Tak mi się wydaje. Czy on jeszcze ma penisa? On jest penisem! Ale jeżeli jest penisem, nie oznacza to, że ma penisa.

Wszelkie wątpliwości pomiędzy zawodnikami, zostaną wyjaśnione już jutro. Dla Michaela Bispinga, stawką tego pojedynku jest szansa walki o pas wagi średniej, którą obiecał mu ponoć sam Dana White. Pod warunkiem, że przejdzie Vitora Belforta.

Komentarze