Chael Sonnen promuje TUF’a 17 – video

05 Styczeń 2013
Chael Sonnen promuje TUF’a 17 – video

Chael Sonnen stworzył swój własny, niepowtarzalny styl, który mniej lub bardziej udanie, próbowali czasami naśladować inni zawodnicy, by w ten sposób spróbować ugrać dla siebie większy „kawałek ciasta”. Jeżeli myśleliście, że druga porażka z Andersonem Silvą uciszy go raz na zawsze, to jesteście w błędzie. Przekonacie się o tym oglądając poniższe nagranie z „Jim Rome show”, gdzie Sonnen pojawił się, aby promować siedemnastą serię „The Ultimate Fightera” z jego udziałem.

Po jego obejrzeniu dowiecie się, że pozycja siedząca w rewanżu ze „Spiderem” była tylko po to, aby zmylić Brazylijczyka przed dokonaniem finalnego ataku, który został niestety przerwany przez sędziego. Poza tym Chael i tak wiedział, że będzie przechodził kategorię wagową wyżej, dlatego celowo „przekazał pochodnię” Andersonowi Silvie.

Komentarze

 • paweł

  Chael i tak wiedział, że będzie przechodził kategorię wagową niżej, dlatego celowo „przekazał pochodnię” Andersonowi Silvie.

  chyba powinno byc kategorie wagowa wyzej .

 • Rufus87

  myslalem ze jest dobrze z moim angielskim,ale tutaj wysiadam

 • Iron Mike

  Rufus Me too..

 • bolip

  Chael to przegra , a poza tym go nie lubie ! 🙂

 • Buba

  Ktoś głupi kiedyś powiedział, że u nas w kraju jest dobrze z angielskim na tle reszty Europy. Zaniżacie poziom, WON!!!

 • Rufus87

  dziwne…twój opis wskazuje,że tym kimś który popisał się tym stwierdzeniem,musiałeś być ty sam?

 • Iron Mike

  buba mi moj ang w pracy wystarczal . Teraz jestem w Polsce nie musze nawijac/rozumiec/pisac po ang choc nie raz by sie przydalo. Jak masz lepszy to popisz sie i slowo w slowo przetlumacz nam . To Polski portal wiec licze na tlumaczenie jesli redakcji sie zechce bo nie kazdy tu jest tak zazenowany brakami w ang i tak swietnym mowca tłumaczem jak buba , ktory wymierza nam kare za nieuctwo i zlosliwie nie chce przetlumaczyc choc wszystko rozumie

>><<
ZamknijX