Dana: „Byliśmy o krok od Fedor vs. Lesnar na stadionie Cowboysów”

27 Styczeń 2013
Dana: „Byliśmy o krok od Fedor vs. Lesnar na stadionie Cowboysów”

Jak zdradził Dana White po gali UFC on FOX 6, nie był szczerzy z dziennikarzami, gdy ucinał spekulacje o walce Fedora czy wspominał o nieudanych spotkaniach z Brockiem Lesnarem. Jego zdaniem UFC było o krok od zorganizowania w zeszłym roku gali Fedor vs. Lesnar, która odbyłaby się na stadionie Dallas Cowboys w Texasie.

Oto dokładne słowa White’a na temat zestawienia tych dwóch kasowych zawodników:

Mówiłem wam wcześniej tę historię, byliśmy na zaawansowanym etapie rozmów z nim i byliśmy o krok od podpisania z nim umowy. To było tuż przed tym, jak umarł jego tata. Byliśmy dosłownie o krok. Rozmawialiśmy o zrobieniu gali na tym dużym stadionie w Dallas, planowaliśmy zrobić tam jego walkę z Lesnarem. Pamiętacie kiedy spotkałem się z Lesnarem i powiedziałem, że spotkanie nie poszło najlepiej? Cóż, ono tak naprawdę poszło dobrze. Tylko, że wtedy umarł tata Fedora. To był koniec Fedora, powiedział, że chce spędzić resztę życia z rodziną. Po miesiącach negocjacji śmierć ojca spowodowała, że powiedział, że kończy. I wtedy Brock także zdecydował się zakończyć karierę.

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Dana określał spotkanie z Brockiem Lesnarem jako „najbardziej nieudane z możliwych”, jednak najwyraźniej nie powiedział fanom całej prawdy. W 2013 roku znajdujemy się już w zupełnie innym kontekście i nie wydaje się, żeby ta walka cieszyła się takim entuzjazmem, co przed powrotem Caina Velasqueza i upadkiem Strikeforce.

Komentarze

 • Rufus87

  ciekawe po co teraz nagle z tym wyskoczył-raczej nikt nie będzie bił brawa za to,że ‚prawie zorganizowali walkę”,za to pare osób uświadomi sobie jak się ich wałuje,mówiąc najpierw jedno,a potem zupełnie co innego

 • zxc

  „uświadomi sobie jak się ich wałuje”

  Przecież mógł nic nie mówić i co- byłbyś wtedy zadowolony. Ja piernicze, takiemu to i tak żle i tak niedobrze.

 • Iron Mike

  Racja wazny watek zbytnio marudzisz rufus a co do tej walki mialaby wieksza ogladalnosc niz wielu sie zdaje. Szkoda

 • Dams

  Czas leczy rany, Fiodor moze jeszcze pokazac sie

 • Rufus87

  Przecież mógł nic nie mówić i co- byłbyś wtedy zadowolony. Ja piernicze, takiemu to i tak żle i tak niedobrze.” Naucz się klecić zdania po polsku,a nie po polskawemu,to może jakoś podyskutujemy.Chodziło o to,że ogłaszanie przez Danke w różnych mediach jednego,tj że nie dogadał się z Lesnarem,a po upływie kilku miesięcy zupełnie czego innego,nie najlepiej wpływa na jego wiarygodność