Fakty, liczby i bonusy po UFC on FX 7

20 Styczeń 2013
Fakty, liczby i bonusy po UFC on FX 7

Jak zawsze po gali, przyszedł czas na rozliczenia. Tym razem upieczemy kilka pieczeni na jednym ogniu, bo zajmiemy się zestawieniem najważniejszych liczb i faktów po gali, przy okazji prezentując sposób w jaki zostały rozdane bonusy dla zawodników.

Spekulanci raz jeszcze dali ciała, szukając taniej sensacji. Wbrew wcześniejszym – i zbyt wczesnym – doniesieniom, bilety na galę w Sao Paulo zostały całkowicie wyprzedane. Wg oficjalnych informacji, Arena Ibirapuera Gymnasium przyciągnęła w sumie 9,116 zgromadzonych widzów.

Był to pierwszy event UFC od 1998 roku, w tym największym mieście Ameryki Południowej, i jednocześnie piąty w Brazylii. Wg doniesień prasowych, ZUFFA planuje kolejne eventy w tym kraju, jeszcze w tym roku.

Oto, jak prezentują się bonusy dla najlepszych zawodników tej gali:
nokaut wieczoru – Vitor Belfort
poddanie wieczoru – Ildemar Alcantara
walka wieczoru – C.B. Dollaway i Daniel Sarafian

Włodarze uznali, że pomimo niezamierzonych uderzeń w tył głowy i wygranej zamienionej na „No Contest”, Alcantara otrzymał dodatkowe wynagrodzenie. Wszystkie bonusy opiewały tym razem na kwotę 50 tysięcy dolarów.

Komentarze

 • Seba
 • MX

  za co niby Yuri Alcantara dostał dodatkowe wynagrodzenie??

 • dominion

  @SEBA przestan spamoawc tutaj swoja internetowa strona.

  Po drugie, DAN MIRAGLIOTTA zrobil bardzo dobra robote.

  Jedyny powod ze maja z NIM PROBLEM za nie zakonczenie wczesniej walki jest to ze GALA odbyla sie na FOX a nie na PPV.

  Ktos chyba zapomnial KRWAWEJ walki w ktorej SHANE CARWIN masakrowal bezradnego LESNARA w pierwszej rundzie. Walka nie byla zatrzymana i nikt nie narzekal. W drugiej rundzie LESNER wrocil i wygral.

  Powotrze, jedynie ze jada teraz po DANIE MIRAGOLITTIE jest to ze gala nie odbyla sie na PPV a na FOX.

 • Seba

  Spam? Odpowiedź związana z tematem… a że akurat obrazki są na tym blogu.. zafunduj mi serwer to będę wrzucał gdzie indziej (darmowych nie używam, już kilka razy straciłem pliki)

 • Artur Bartos

  Dan miał kilka słabych momentów. Mir Carwin powinna być przerwana wcześniej np. Osobiście wolę 1-2 ciosy więcej niż walkę przerwaną za wcześnie i zawodnicy z pewnością także.

  W walce Belroft Bisping Dan wyraźnie trącił Vitora wcześniej, ale wycofał się z tej decyzji i pozwolił na dalszą walkę, by za 2-3ciosy przerwać na dobre. Ci ludzie mają bardzo trudną pracę i większość świetnie sobie radzi z odpowiedzialnością, jaka na nich spoczywa.

 • zxc

  @dominion

  Facet, co ty w ogole piszesz? Najpierw naucz się poprawnie składać zdania.

  „Jedyny powod ze maja z NIM PROBLEM za nie zakonczenie wczesniej walki jest to ze GALA odbyla sie na FOX a nie na PPV.

  Ktos chyba zapomnial KRWAWEJ walki w ktorej SHANE CARWIN masakrowal bezradnego LESNARA w pierwszej rundzie. Walka nie byla zatrzymana i nikt nie narzekal. ”

  Przecież tutaj zaprzeczyłeś sam sobie. Piszesz, że powodem nie zakonczenia wczesniej walki bylo to, ze odbyla sie na FX (a nie FOX, przecież jak byk pisze UFC on FX 7) a nie PPV i nie chcieli była krwawa. No przecież Carwin- Lesnar była krwawa bo nie zatrzymali walki zbyt wczesnie i TUTAJ TEŻ NIE ZATRZYMALI WALKI WCZESNIE, więc o co Ci chodzi? Masz jakieś problemy z myśleniem?