Glory 5 : London. Znamy kartę walk oraz ceny biletów

autor:
13 styczeń 2013
1
Glory 5 : London. Znamy kartę walk oraz ceny biletów

Już 23 marca odbędzie się kolejna gala organizowana przez Glory World Series. Walką wieczoru ma być pojedynek pomiędzy Remym Bonjaskym a Tyronem Spongiem. Rozpoczęła się również sprzedaż biletów. Walki będzie można obejrzeć w londyńskiej Excel Arenie. Zapraszamy do zapoznania się pełną kartą walk.

23 marca londyńska Excel Arena gościć będzie wielu znakomitych fighterów. Podczas Glory 5 : London będziemy mogli obejrzeć formę i umiejętności takich zawodników jak Tyrone Spong, Remy Bonjasky, Albert Kraus czy Mosaba „Jaguara” Amraniego. Bilety, jak na tak dużą galę, są w bardzo przystępnej cenie. Wejście kosztuje od 24 funtów brytyjskich, co w przeliczeniu na polskie złotówki to około 120 zł (kurs z dnia 11.01.2013). Do gali jest jeszcze sporo czasu – najwięksi fani mają więc okazję zobaczyć na żywo swoich ulubieńców za naprawdę nieduży koszt – rezerwacja biletu lotniczego w okazyjnej cenie z tak dużym wyprzedzeniem to z pewnością nie problem, a przecież do Londynu jest około 2 godziny lotu…

Co do pojedynku wieczoru (szerzej pisaliśmy o tym wcześniej, post możecie przeczytać TUTAJ) jest wiele odmiennych zdań. Wielu fanów sportów uderzanych mocno kibicuje Remy’emu Bonjaskiemu, jednak zdrowy rozsądek podpowiada, że większe szanse na wygraną ma Tyrone Spong. Bonjasky jest tuż po 3-letniej przerwie spowodowanej operacją oka – jego formę mogliśmy zweryfikować podczas noworocznego turnieju mistrzów wagi ciężkiej Glory 4 : Tokio, w którym przegrał walkę w ćwierćfinale z Jamalem Ben Saddikiem. Tyrone Spong natomiast wciąż aktywnie bierze udział w większych bądź mniejszych galach. Przeniósł się z Amsterdamu do Boca Raton w stanie Floryda, aby trenować i szlifować swoje umiejętności z team’em „Blackzilians”. Efekty pracy będziemy mogli ocenić już niebawem.

Kolejnymi, bardzo ciekawie zapowiadającymi się pojedynkami, będą konfrontacje dwóch czołowych brytyjskich zawodników. Mam na myślisz walki Jordana Watsona (29-5-1, 14 KO) ze Stevem Moxonem (Australia) oraz Liama Harrisona (67-13-2, 38 KO) z Mosabem Amranim (Maroko). Obaj zawodnicy przecierali swoje szlaki walcząc na cały świecie, w tym również w Tajlandii. Warto dodać, że należą do tego samego gymu -Bad Company Gym, który przez portal fighsportasia.com został uznanym najlepszym gymem na świecie. Niewątpliwie wielkim uznaniem dla obu zawodników jest fakt, że zostali docenieni przez fightsportasia.com. czytlenicy uznali bowiem walkę Saenchaia z Liamem Haarrisonem jako walkę roku 2012 w formule Muay Thai, drugie miejsce zajął właśnie Jordan Watson, który walczył z Aikpracha’em Meenayothinem.

Podczas gali Glory 5 : London będziemy mogli obejrzeć również pojedynek pomiędzy Albertem Krausem a Andy’m Ristiem. Warto przypomnieć, że Albert Kraus jest pierwszym zwycięzcą finałowego turnieju K-1 Max z 2002 roku. Walka Kraus vs Ristie będzie sprawdzianem dla obu zawodników, który z nich ponownie wejdzie do panteonu gwiazd kategorii lekkiej (do 70 kg).

Pełna karta walk zapowiada się następująco :

Heavyweigh :
Tyrone Spong (Surinam) vs. Remy Bonjasky (Holandia)

Lightweighth
Andy Ristie (Surinam) vs. Albert Kraus (Holandia)

Light-Heavyweight :
Stephane Susperregui (Francja) vs. Danyo Ilunga (Republika Kongo)

Featherweight:
Liam Harrison (Anglia) vs. Mosab Amrani (Maroko)

Lightweight :
Jordan Watson (Anglia) vs. Steve Moxon (Australia)

Light-Heavyweight :
Raymond Daniels (USA) vs. TBC

HeavyweightMiddleweight :
Steve Wakeling (Anglia) vs. Simon Marcus (Kanada)

Welterweight :
Maxim Vyrovski (Rosja) vs. Duoli Chen (Chiny)

Lightweight :
Johann Fauveau (Francja) vs. Warren Stevelmans (RPA)

Catchweight:
Reece McAllister (Anglia) vs. Tim Thomas (Anglia)

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rickson
rickson
9 lat temu

chętnie bym obeirzał walke sponga z sakim boniasky to emeryt ogladając jego ostatnie walki nic w nich nie pokazał niewiem czemu chca ogladac walke emeryta z mlodym gniewnym

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x