Graficzna zapowiedź KSW 22

02 Styczeń 2013
Graficzna zapowiedź KSW 22

Federacja KSW wraz z nowym rokiem weszła w etap promocyjny jej nowej gali, która po raz drugi z rzędu odbędzie się na warszawskim Torwarze. Poniżej graficzna zapowiedź KSW 22 z której równocześnie dowiadujemy się, że event odbędzie się 16-go marca.Jednocześnie przypominamy, że jeszcze w styczniu odbędzie się trzecia impreza z cyklu Amatorskiego Pucharu KSW. Zapisów można dokonywać TUTAJ. UWAGA nowość dla tych, którzy mogli przeoczyć tę informację. Formuła Full Contact od tej pory dopuszcza zawodników, którzy stoczyli do 5 walk zawodowych z czego wygrali nie więcej niż 2 walki.

Komentarze

 • Artur

  Z nowym rokiem śmiercią naturalną zginął również TD albo, jak kto woli Turbo Diesel, a w jego miejsce zajął Dablju Mrozowski 🙂

 • dominion

  Bardzo kiepskiej jakości ten plakat w porównaniu do ich przeszłych. Spodziewałem się lepszego, ten wygląda na odpierdolony w paincie w 10 minut.

 • Ultimate

  Kiepsko, myślałem że jako szumną organizacje nr 1 w Europie stać ich na więcej. Być może ostatnie ksw nie przyniosło zakładanych zysków i tkną je teraz nawet na plakatach. Jakbym się nie interesował MMA, to taki plakat zniechęciłby by mnie. Na tym plakacie najważniejsze info to gdzie można kupić bilet, a nie kto będzie walczył

 • dominion

  Już MMC Fight Club plakat był o niebo lepszy nie wspominając zajefajnego MMA Attack plakatu z udziałem Drwala.

 • AdaX

  Plakat bardzo kiepski, taki amatorski. Moim zdaniem po prostu kończą się im pomysły. To tak jak z nazwami gal, które będą coraz bardziej bezsensowne i absurdalne jak Symfonia Walki. To trochę takie poboczne sprawy, ale moim zdaniem KSW powinno wyrobić sobie swój własny niepowtarzalny styl plakatów, może i byłyby na jedno kopyto ale mogłoby się to podobać. A tytułów gal nie powinno już chyba być.

  Dowiedzieliście się o co chodzi z tym ‚globalnym’ trailerem KSW o którym mówił Maciek? O co w tym chodzi, to ma być jakaś reklama wizytówka czy będzie cięte na kawałki z okazji kolejnych gal?

 • dominion

  A mi się tytułu podobają, dodają charakteru dla gali tak jak kiedyś PRIDE. Mają tylko 4 gale na rok, napewno tytułów nie zabraknie, inaczej jakby robili 8 + na rok.

 • Bigos

  Paweł Nastula wygląda jakby na kopalni dorabiał:) Dziwne to zdjęcie :))

 • F. Georgiew

  To nie jest plakat na miasto z tego, co się orientuję. Zawsze te finalne były już z przeciwnikami, a ostatnio był powiew świeżości bo zamiast zawodników w rządku były wielkie twarze na ciemnym tle.

 • kerim

  Plakat ok skonczcie hejterzyc 😛 ciekawe z kim zawalcza

 • Michał

  @up: hejtować