Hector Lombard o Palharesie na dopingu

14 Styczeń 2013
Hector Lombard o Palharesie na dopingu

Kiedy kilka dni temu podano do publicznej wiadomości, że u Rousimara Palharesa wykryto znacznie podwyższony poziom testosteronu, w mediach zawrzało. Zawodnik oraz jego trener – Murillo Bustamante natychmiast wydali oświadczenie w którym obiecali wyjaśnić powody zaistniałej sytuacji. Na Hectora Lombarda zadziałało to jednak jak płachta na byka.

Kiedy wiadomość dotarła do byłego mistrza wagi średniej Bellatora, Hector Lombard skomentował całą sytuację słowami:

Cóż, moja odpowiedź na wykrycie zwiększonego poziomu testosteronu u Palharesa jest taka, że on musi stać się lepszą osobą wewnątrz siebie. Myślę, że jemu przytrafiło się coś złego. Musi być lepszym człowiekiem na zewnątrz i w środku. Mówię o nim różne rzeczy, ponieważ on mówił, że zamierza mi połamać nogi, bez względu na to czy będę chciał odklepać czy też nie. Nie wiem co z nim nie tak. A teraz to przytrafiło się jemu. Mam na myśli to, że on jest oszustem. Co innego mogę powiedzieć? Nigdy nie miałem do niego szacunku. Jak mogę szanować kogoś, kto celowo łamie nogi przeciwnikowi, Nie mogę mieć do niego szacunku. Uważam, że to wstyd dla tego sportu. Sport musi zostać oczyszczony z takich osób. On powinien chyba walczyć na ulicy czy coś w tym stylu. To jest profesjonalny sport, gdzie potrzeba dyscypliny i trzeba zachowywać się profesjonalnie. Tacy zawodnicy są złym przykładem w UFC. Powinien się wstydzić.

Niedawno UFC poinformowało, że kolejnym wyzwaniem dla Lombarda będzie Yushin Okami, z którym Kubańczyk zmierzy się na UFC on FUEL TV 8 w Japonii.

Komentarze